Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Е Панчево је посебна прича. То су те одбили у првостепеном поступку. Сад иде у регионални центар. Мислим да у Панчеву ведри и облачи онај Милосављевић, начелник. Ал' сам му се опасно намерачио да му доакам. Ових дана се спремам да му обиђем директора да видим што ми не уплаћују камату за преплаћени порез има скоро годину дана. Кад све окончам онда ћу да му пишем дисциплинску пријаву у Панчеву а у Бгд. у Саве Машковић пријаву за штету нанету буџету због нестручности и не поштовања закона.
Ti si neki zajeban tip,stobom nema sale::super::
 
Pre neki dan u Crepaji je prodato 3 kj po 10000e za kj, trazeno je 10500, ali su se nasli ipak na 10000, kupac je iz Panceva.
Licno mislim da je preplatio, ali, valjda on ima svoju racunicu, posto je sada spojio dve njive.....
 
Kod nas se porez na promet nepokretnosti računa kao 2.5% na osnovicu koja se uzima kao srednja vrednost poslednja tri ugovora. A ta prosečna vrednost osnovice je oko 8000 e/kj.
 
Kod nas se porez na promet nepokretnosti računa kao 2.5% na osnovicu koja se uzima kao srednja vrednost poslednja tri ugovora. A ta prosečna vrednost osnovice je oko 8000 e/kj.
Није прецизно. Основица је наплаћен порез на та три уговора тј. не узима се вредност коју су навеле уговорне стране него вредност коју је пореска филијала рачунала на појединачне уговоре и то за тај потез. Значи није исти у оквиру КО чак и ако је иста класа земљишта.
 
Nazad
Vrh