Cena zemlje? ( kupovina,kredit,prepis )

Da li zna neko kako se krece cena oko Pećinaca? Prema Subotištu i Sibaču?
Колико знам Основни суд Рума има канцеларију у Пећинцима па иди види има ли земље за продају. Нису ажурни па не може да се провери електронски.
Да ти је ближе Засавица има за ситне паре.
 
Prvi put sam video da u selu neko preko oglasa prodaje zemlju, uglavnom se ni ne cuje nista, a moguće da nije ni prodata još. Cena je trenutno oko 6000,ali slabo ima kupaca, cini mi se da ce jos ici dole cena..
 
Ove godine u prolece pazario 3 jutra za 3000 evra po jutru zemlja ritska crnica netopi voda.Juce istrgovao za jos 3 jutra zemlja takodje rit nigde dosta dobra zemlja netopi voda za 3000 evra jutro.
 
Prodata su 2kj u 6.duzi za 12000, a ova 2 lanca koji su bili oglaseni su u 11. duzi, e ta zemlja ne znam dal je prodata, moracu da proverim...
 
И код јенкија је ејкр=јутро од свега 4400м2.....а код нас ти је у равноме Срему, браћала ланац земље 1,25 Кј или ти јутро и фртаљ, јер ми сремци готивимо те фртаље много више него остали:osmeh: или ти без мало 7200м2....


Мени за два сремачак ланца не ту банатска, дају ту око 18000евра, ја реко људи: ''Па јестел ви нормални, ди ћу на другом месту да купим земљу'', а он ће мени; ''Па стави у сламарицу, па кад нешто искочи у Чалми, а ти купи''.
 
Drugar mi nudi u blizini moje kuce hektar zemlje,njiva cetvrtasta,lepa,da kazem skoro ravna za 2700 eura.
Neznam stace mi,bolje je mozda uzeti pod zakup zemlju svake godine.Kod nas je zakup 100 eura po hektaru bez subvencija i ugovora.30 godina po 100 eura je 3000 eura.Ja duze necu ni ziveti,koliko se uopste to isplati kupovati?
 
Drugar mi nudi u blizini moje kuce hektar zemlje,njiva cetvrtasta,lepa,da kazem skoro ravna za 2700 eura.
Neznam stace mi,bolje je mozda uzeti pod zakup zemlju svake godine.Kod nas je zakup 100 eura po hektaru bez subvencija i ugovora.30 godina po 100 eura je 3000 eura.Ja duze necu ni ziveti,koliko se uopste to isplati kupovati?
kod nas se nemoze pronaći arenda za te novce,to se moze desiti i kod vas a onda će da bude kasno za kupovinu zemlje :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh