Cena Suncokreta rod 2017

Na berzi se trguje 37+pdv. E sad koliko cemo mi da dobijemo, ce da vidimo.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
To nakupci kupe po 36+pdv stave dinar zarade i izidju na berzu i ponude za dinar skuplje.
Čik el neko napravio cenu koštanja suncokreta kada ga ovrše pa nek stavi dinar zarade izidđe na berzu,da vidimo pošto će to biti i da li će se onda trgovati i da li će moći živeti npr od dinar po kili zarade.NEĆE.Svugde su j..eni poslovi.Svugde je tanka zarada i ako je ima.Najbolje prodje onaj kao sto su uljare konkretno pa taj proizvod prodaju pošto hoće,a ulje skupo ko zlato a kvalitet ko voda,krčka se i cvili meso na njemu,bude meso svo vodnjavo.
 
To nakupci kupe po 36+pdv stave dinar zarade i izidju na berzu i ponude za dinar skuplje.
Čik el neko napravio cenu koštanja suncokreta kada ga ovrše pa nek stavi dinar zarade izidđe na berzu,da vidimo pošto će to biti i da li će se onda trgovati i da li će moći živeti npr od dinar po kili zarade.NEĆE.Svugde su j..eni poslovi.Svugde je tanka zarada i ako je ima.Najbolje prodje onaj kao sto su uljare konkretno pa taj proizvod prodaju pošto hoće,a ulje skupo ko zlato a kvalitet ko voda,krčka se i cvili meso na njemu,bude meso svo vodnjavo.

I ovi sa zadrugama najbolje prodju, dobijaju par dinara vise po kg a nisu ulozili nista


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kad cujem da kazu "drzava", dobijem napad .....
Koja crna drzava ako mislimo na goveda na vlasti! Mi smo drzava mi narod ali jako glup narod zato i nema drzave.
Stvarno!!! Cas ovako, cas onako! A sta ti imas protiv drzave?! Uglavnom se cedis od patriotizma! Ili kad ti nesto licno ne odgovara onda i tebi smeta drzava, vlast i sve ostalo!
 
Nazad
Vrh