Cena suncokreta 2022.

Voleo bi da svoje misljenje o ovome iznesu oni koji nisu bili na protestu, a protest nisu cak ni verbalno podrzali, pare dobili, a pri tome imali ekstra prinose.
 
Lako je objasniti.Mogu na neki način da se poistovetim.Sramota me je bilo da uzmem dečiji dodatak koji mi je zakonski pripadao.Misliš da sada ne mislim da sam ispao budala?
Pare su sitnica,nisu tu pare u pitanju.
 
Ne treba mi ništa što đi ne pripada.
2022 u budžet se slilo od moje porodice i mene 10x više nego pto sam dobio za doplatu suncokreta.
Zar misliš da treba da se odreknem doplate ?
Verovatno bi se ti odreko doplate!
A da ti si bio na pregovorima tebi treba duplo.
 
Ne treba mi ništa što đi ne pripada.
2022 u budžet se slilo od moje porodice i mene 10x više nego pto sam dobio za doplatu suncokreta.
Zar misliš da treba da se odreknem doplate ?
Verovatno bi se ti odreko doplate!
A da ti si bio na pregovorima tebi treba duplo.
Ne bi tako banalizovao stvari i potcenjivao da ne kazem smejao se ljudima koji su izasli. Jest da to tebi pripada, ali ko kaze da su morali da ti daju.
 
Ne treba mi ništa što đi ne pripada.
2022 u budžet se slilo od moje porodice i mene 10x više nego pto sam dobio za doplatu suncokreta.
Zar misliš da treba da se odreknem doplate ?
Verovatno bi se ti odreko doplate!
A da ti si bio na pregovorima tebi treba duplo.
Ne trebaš da se odrekneš. Apsolutno to ne tražim, ali kada krene a krenuće za malo više od mesec dana, sipaj za te pare 10l goriva i kreni. Ovoga puta će to biti malo jače. To ti tražim
 
Ne bi tako banalizovao stvari i potcenjivao da ne kazem smejao se ljudima koji su izasli. Jest da to tebi pripada, ali ko kaze da su morali da ti daju.
De si ti video da banalizujem bilo šta,potcenjujem ,smejem se????
Ti si neka večita opozicija svakom i svemu.
Ja konkretno kazem da čovek nije ispravno postupio,pa taj je pet puta više punio budzet od 95 posto njih koji su podneli zahtev.I da nije otišao na protest otkud ti znaš zašto nije izašao.Mozda je imao valjan razlog.
 
Kad bihogao da biram da placam PIO a plata cela da ide na racun umesto doprinosa imao bih daleko vise para nego sto dobijem svim subvemcijama zajedno i opet ne valjam jer sam "hobi".
Pa jesi hobi. Sva gazdinstva u pdv-u bi trebalo da pređu u preduzetnike. Ti naravno nastavi da radiš, to što radiš, kao preduzetnik bi uvek mogao da pređeš, naravno ako to tvoja matematika podržava. Poljoprivredom ne moraš da se baviš. Jel misliš da onako poljoprivrednici u Francuskoj protestvuju jer rade u državnim ili privatnim preduzećima a u slobodno vreme su poljoprivrednici
 
Idem ubuduće samo kad rukovodstvo stane pod jedan kišobran,a ove igrarije ,parade,maskarade i vašare što smo videli ,hvala lepo.
Bez da ulazimo u raspravu ,ko je a ko nije,šta je bilo a šta ne.Molim te.
Ide i ove godine povećanje po hektaru kada se izađe, najverovatnije u maju. Ti ne brani, registrovao si se na eAgrar, čekaj kada krene konkurs
 
Pa jesi hobi. Sva gazdinstva u pdv-u bi trebalo da pređu u preduzetnike. Ti naravno nastavi da radiš, to što radiš, kao preduzetnik bi uvek mogao da pređeš, naravno ako to tvoja matematika podržava.
Znaci podrzavas da se svima oporezuje dohodak, da placaju knjigovodju kako mali tako i veliki da nema razlike. Prakticno bez cistog poljoprivrednika, samo profi preduzetnici.
 
Nazad
Vrh