Cena nafte

ja sacuvao konjski plug. mislio da ga lepo ulickam pa da ga stavim usred avlije. ali ce izgleda u njivu ::namigivanje::. cini mi se da imam i neku drljacu negde, kum ima neku konjsku sejalicu i eto nama veselja. zito cemo iz ruke, onako kako je to moj deda radio a ja imao prilike da vidim. e da imam i sartac
 
imaju oni para dokle god je seljaka. pa pogledaj samo kolko se evra proda svaki dan da bi se kurs odbranio. i ko kupuje evre? i zasta mu trebaju? e pa onaj ko vrti silne dinare a evri mu trebaju da bi lepo uvozio kojekakve budjavluke
 
Da su dozvolili slobodan uvoz goriva,cene bi bile podnosljivije.Ova drzava drzi monopol nad preradom i prodajom derivata i to ce biti jos koju godinu,tako je dogovoreno sa Rusima!
 
mirmag je napisao(la):
Da su dozvolili slobodan uvoz goriva,cene bi bile podnosljivije.Ova drzava drzi monopol nad preradom i prodajom derivata i to ce biti jos koju godinu,tako je dogovoreno sa Rusima!
hm daaaaa i onda nova vlast,novi dogovori a i cene jos vece :udri:
Lipsi magarce dok trava naraste :zli:
 
čujem da u subotu nafta opet ide gore cena a po nekim podacima najskuplju naftu imamo kao i najveće akcize izgleda da ću ja ove godine sejati repicu i kupiti mašinu za pravljenje biodizela pa nek mi onda država diže cenu nafte svakih 10dana
 
i jos majmuni visoku cenu oprevdavaju nekim nusproizvodima kazu da kod madjara u njihovim refinerijama od sirove nafte skarta bude 5% a kod nasih magarcina 30% ::jako_besan:: ::samo bes::
 
Jednom rečju može im se.Niko im ništa ne može pa daju sebi za pravo ove astronomske cene koje ne postoje ni u Diznilendu.Ubedljivo imamo najskuplje najlošije gorivo. :zli:
 
mora biti skarta kad je tehnologija praistorijska. ali kad pogledas kvalitet goriva, sto rece Matic, cini mi se da dobar deo skarta zavrsi u rezervoaru.
 
firma Himel i Subotice proizvodi i orodaje komplet ipremu za proizvodnju bio dizela 140-150 litara na sat to je najmanja lošta oko 3000e ja gledo imam i neku brošuru ali imaju i mejl. to se isplati ali država to ne dozvoljava :udri:
 
Ma kakav škart, kojih 30 %,to su priče za raju,za naivčine. Jel neko video negde taj škart?
Društvo nam je bankrot,kako nabaviti pare,nego oteti od sirotinje.
To je najlakše.Zašto se mučiti,proizvoditi,stvarati...Zato samo podigneš cenu i izmišljaš izgovore.
A raja ćuti i sipa.Za leba nemora biti al za volan,telefone,cigare,mora da bude...
 
@pidikanac ima i za 1500e mislim da je 50lit na sat samo ako krenu da dižu cenu nafte ode todor da poseje repicu pa nek mi država zabrani
 
Nazad
Vrh