Cena nafte

Mozes traziti subenciju za ekolosko dubrivo. :cool:
 
sta reci? prosle godine sam istresao sve pare iz kuce i dan pre Svetog Jovana kupio 550 litara po 54 dinara. i sta ce biti jos do setve? gde ce se zaustavit? dal nece opet da podignu akcizu? ne znam, nisam pametan. ovo ce da bude jako veselo prolece
 
Da veselo , mislim da će biti redukovana obrada maksimalno mislim na broj prohoda . ::lose::
 
Il će da prođemo ko jevrej u priči koju mi pričo deda.... Da mi njima oteramo traktore pa nek oni sami sebi naprave lebac.....
 
videli sta sta grci rade kad im prekipi. a ne verujem da su u gorem polozaju od nas (sudeci po konjici koju su isterali ovih dana)
 
D2 ce kostati 99 dinara.Ovo je rekord svih vremena,a ispada da je opet 1euro!Ove godine ce usluge biti paprene!
 
Kad oni kazu da ce nesto da pojevtino odma kupuj jer ce 100% poskupeti. Pa ovo ti je zemlja Srbija, Koliko vlada zaseda nebi me cudilo da sute procitam da je ponedeljak. :cool:
 
Kaze mi supruga da ce u februaru po njenom misljenju gorivo ici na dole...Meni se cini da gresi mada je upucena u to posto radi u nabavci goriva za firmu.
 
prečićemo na plin :haha: :haha: dok nisam bio član listao sam forum i natrčao na sliku a ono ursuz ima ugrađen plin ja umro od smeha al izgleda da če nam to biti realnost. :D :D :D
 
Nebrini...pobrinuce se oni i za plin,par uredbi i evo ga plin sustize benzin...bole njih za ekologiju!
 
tako je i jedan iz moje ulice uzeo neku matoru ragu da moze da ode do salasa koji je nekih 40min voznje traktorom od sela(voznje fergusona 3 na pola gasa) i lepo uzeo konja da ide u obilazak svaki dan,ponese koju vrecu kukuruza :D
 
more ima tih priključaka samo malo da se potraže ja recimo imam plug,špatrač a ostalo ti i netreba kosiš i bereš ručno a i ako zatreba nešto tu su kovači iz Ade i Temerina,Srbobrana :D :D :D :D
 
Nazad
Vrh