Cena nafte

Pa nisu je odavno povecavali :zli: ::lose:: :udri:
 
http://www.pressonline.rs/sr/vesti/u_fokusu/story/105643/Benzin+do+kraja+2010.+ide+%C4%8Dak+na+150+dinara!.html

Ljudi definitivno smo propali, ovo ovako ne ide.Jos jedno poskupljenje goriva i to bas sada pred prolecne radove.
BMB 115
evro disel 114
D2 103.45
 
Sve je to lepo, ali Press i nisu bog zna kako ozbiljne novine.
Uostalom setite se 2008. godine. U zetvi sam naftu placao 105 dinara, a najavljivali su da ce do kraja 2008. nafta otici na 200 dinara po litru... E onda se desilo to da sam na kraju 2008. i pocetkom 2009. kupovao naftu za 54 din po litru....

To su spekulantske igre koje mi ne razumemo, i takve tvrdnje "strucnjaka" su neozbiljne
 
da samo je sad drzava malo alavija a cena polako raste na svetskom trzistu mozda da nas vise stimulisu za proizvodnju uljane repice i mini pogona za proizvodnju biodizela po 54 dinara nafte sigurno nece biti
 
A najnoviji izgovor ce biti pa cena je kao i u okruzenju 1.o7 evra a to sto kod nas evro pici prema 120 din za isti to nema veze! :udri: sto sad nekaze ministar evo subvencija 150 evra po hektaru kao prosle godine to bi sad bilo 15000 ,nego evo vam 14000 pa podigli smo za 2000 :zli: :zli: :zli:
 
Samo da ne bude manje nego prosle godine. Tih 14000 kad pogledas da se poskupljuje izada da ce mozda i biti manja.
 
peto1 je napisao(la):
Samo da ne bude manje nego prosle godine. Tih 14000 kad pogledas da se poskupljuje izada da ce mozda i biti manja.
to celo vreme i ponavljam, mada nemam nikave koristi od toga, opet su po ko zna koji put prevarili poljoprivrednike
 
Pa nisu nas prevarili jer smo ih prozreli odma na početku, ne go nemamonačina da utičemo, na sve pa mogu kako im se hoće!(ko nam je kriv kad nemožemo da se složimo)
 
ja cu poceti da ponovo da kupujem naftu sa dunava. ovo nisu normalni sta nam rade! dokle to zavlacenje i otimanje?
 
Citao sam negde da je na pumpama u odnosu na 2009 godinu prodaja naftnih derivata opala za 40%, to govori dovoljno...
 
Nazad
Vrh