Cena jagoda 2015.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kvantaš BG, jutros. Ima je od 60 (krš) do 110 (A klasa, ne extra klasa). Znači, 80-100 je neki prosek. Moja Alba 3. godina istovarena tamošnjim preprodavcima na 90.
Po istoj ceni sam sinoć skidao i kupcima kod kuće.
 
U Loznici, juce kao niko nece brati kisa, ovo ono. Jutros nikad vise jagode :D, prodavali i po 50 na veliko, a ne vise od 80 da sam ja video. Ja moju prodao po 70, kilavo ali je otislo, jos je i kisa padala. 250 kilograma.
 
Znaci rasete cena :)

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nemoze uvek da prosje preko 100 din posebno sad kad su stali rusi malo da sacekaju da prodje ova kisa pa da se ocisti ona koja pocne da balavi
 
Evo cene kod nas u piljari
330d94db1d3d642f88b59f61a12c1d60.jpg
 
100 dinara ispred dvorišta u selu, 70 dinara otkup u Šapcu na veliko, ali mora da budu bez peteljke. Na kvantašu niko i ne gleda jagode, pa je jedan poznanik vratio kući i skidali su peteljke večeras da preda na otkupno mesto, jedva su primili u tu kao prvu klasu po 70, dvaput je prošla kroz ruke i još kiša, stvarno nije dobra.

Ova koju kupujem je odlična, tri dana je stajala prekrivena čokoladom i ništa joj nije bilo.

1032247.jpg
[/IMG]
 
Ja danas na veliko po 70din nekih 1tonu. Ostalo mi je jos nekih 700kg ti isto za sutra dogovoreno po 70. E pa videcemo. Inace pored puta guram po 120 po kg i 100din na gajbicu preko 5kg. Nakupci me zovu da dam po 65 ali ja ne idem ispod 70.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh