Cena jagoda 2015.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da kod mene postoji neko otkupno mesto gde bi mi bio kraj!! Ja bih uzivao sa tih 90 din
 
Alba, prva godina, ista je juce prodata na 140 din. , moramo mi da se okrenemo kvalitetu, da bi prosli i u Rusiji a i na Zapadu, ako se sve ispostuje, trebao bi da bude kvalitet, a onda i cena...


Sent from my nokia 3310
Prle, gde si je to prodao za 140? Moja kleri je slicnog kvaliteta i slatka, ali ne tako velika. Ali nema kom za 140, kad ceo grad prodaje na malo za 80-100, bez obzira na kvalitez.
 
U Loznici ide cena na gore, ja sam malo naivno sve rasprodao za 70 dinara, imao sam 400 kilograma, ali sam mogao da dobijem 75-80 sigurno. Jagode ima sve manje na kvantasu, tako da se ja nadam da ce cena da ide na 80-90.
 
kod nas nakupci prodaju po 80-100 ,na gajbice,al dok mi proizvodači neprodamo našu svezu oni samo gledaju
 
Eto ljudi kraj dana. Nabrao sam preko 2 tone. Oko 1.5 t otisao po 75 a ostalo 100-120. Ja prodajem pored puta upravo izpred njive pa mogu na dan do 500 600 kg na malo da guram i tako mogu nekeko da prodjem.
 
Ja prodajem pored puta upravo izpred njive pa mogu na dan do 500 600 kg na malo da guram i tako mogu nekeko da prodjem.
Verujem da ti je jagoda lepa i kvalitetna ali nesto mi je sumnjivo da prodas 500-600 kg pokraj puta .Nas troje na tri tezge dnevno nemozemo da izguramo vise od 400-500 kg i to na 80-100 din.Pa sve da prodajes samo na gajbice to je oko 100 gajbi dnevno.Gde nadjes tolike musterije na putu nije mi jasno.
 
To je pored glavnog puta izmedju Siriga i Temerina. Svaki minuta prolazi po kola a i taj put vodi prema NS Sombor Srbobran Subotica i tako dalje. Evo danas sam racunao znaci tacno 463 kg sam prodao. Ako budem imao vremena postavicu van i slike kako to izgleda. Ili ako ste culi za Michala Privizera iz Kisaca e on jos bolje prodje pored puta nego ja.
 
Pozdrav svim pacenicima! Danas u kanjizi na malo 80-100 din. Fok nisam prodao svojih 400 kg nakupci ne mrdaju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh