Cena goriva

Što se tiče NIS kartice, da li još važi da ako je ne koristiš 3 meseca, gase je?
 
Nisam duže vreme koristio karticu pa sam otišao na pumpu da je proverim, kažu aktivna je. Onda gledaju u komp pa kažu zadnji put je korišćena u junu prošle godine i pitaju se kako je onda aktivna kad je rok za potrošnju 3 meseca. Reko' otkud znam, a je l' mogu ja sad da kupim jednu flašicu ulja preko kartice pa da kartica sigurno bude aktivna, kažu ne znaju da li se taj aktivini status kartice odnosi samo na gorivo ili na sve proizvode... E sad ga znaj hoće li kartica biti aktivna sledeća tri meseca zbog te jedne litre ulja (NIS-ovo) ili će je ugasiti. Ali rekli su mi da je procedura za ponovnu aktivaciju kartice jednostavna i brza (valda samo treba aktivni status gazdinstva)...
 
Nisam duže vreme koristio karticu pa sam otišao na pumpu da je proverim, kažu aktivna je. Onda gledaju u komp pa kažu zadnji put je korišćena u junu prošle godine i pitaju se kako je onda aktivna kad je rok za potrošnju 3 meseca. Reko' otkud znam, a je l' mogu ja sad da kupim jednu flašicu ulja preko kartice pa da kartica sigurno bude aktivna, kažu ne znaju da li se taj aktivini status kartice odnosi samo na gorivo ili na sve proizvode... E sad ga znaj hoće li kartica biti aktivna sledeća tri meseca zbog te jedne litre ulja (NIS-ovo) ili će je ugasiti. Ali rekli su mi da je procedura za ponovnu aktivaciju kartice jednostavna i brza (valda samo treba aktivni status gazdinstva)...
Pa sto nisi nasuo bar 5l goriva, onda bi bio siguran?
 
Da li je QR kod na aplikaciji za agrokartcu uvek isti? Da ga slikam da i neko drugi kupi gorivo kad ja ne mogu.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ok, jasno. Hvala! Moj Maxi aplikacija mnogo bolje odradjena :D

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Ja verujem preCedniku, ako kaze da je brod oboren ne treba sad da izvrcete :D

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Jel si pucao sine?
- Gospodine predsedniče, GADJAO sam iz tenka...

Kreten...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Dobio poruku da mi je potrošen popust na Nis agrokartici, ne razumem koje pristao na 100 lit po hektaru a sve iznad toga po punoj ceni?? :sta:
 
To je pricano pre da koliko imas zavedene zemlje u eagraru toliko mozes da uzmes nafte po ceni od 179 plus da trazis povracaj od 50 din po litru a ostalo po punoj ceni,a prosle godine si mogao da sipas koliko hoces po 179

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Dobio poruku da mi je potrošen popust na Nis agrokartici, ne razumem koje pristao na 100 lit po hektaru a sve iznad toga po punoj ceni?? :sta:

Јеси ли то све трошило након што је ступило ограничење 28. јануара или укупно за целу годину. И јеси ли додао сво то гориво за рефакцију?
 
Nazad
Vrh