Cena goriva

I mene su tako zajebali,samo sto sam ja imao 0 na stanju na tom gazdinstvu prosle godine i uopste ne mogu da sipam sada ni litru po 179.Ovih dana treba da urade presek pa ce se pojaviti nove parcele,bar su mi tako rekli.
 
Kad je presek godine do kad se može uzeti 100 l po h. Jel sa 31.dec ili? Da li isplaćuju parcijalno ili kad se sve skupi za celu površinu? Uzeo sam nešto ni petinu a ne znam da li d sačekam sa prijavom ili odmah upisati ovo u e agrar
 
Ne znam do kad je zadnji rok da se iskoristi 100l po ha. Sto se tice racuna moze se podnositi zahtev posle svakog tocenja, a moze i na kraju kad se ispuca cela kvota od 100l.
 
Ovi na Nisu isto ne znaju ništa. Rekoh treba goriva i na jesen za oranje jel to ulazi u ovu turu od 100l/h ili je to za narednu godinu...niko ne zna.
 
Ovi na Nisu isto ne znaju ništa. Rekoh treba goriva i na jesen za oranje jel to ulazi u ovu turu od 100l/h ili je to za narednu godinu...niko ne zna.
Ne znaju oni brale za sezonu, računa se kalendarska godina a ne poljoprivredna. I u ministarstvu i u državi poljoprivreda je samo statistika i brojevi, drugo je nebitno.
 
Kod nas na NIS- u,bez obzira da li si u pdv ili ne,pišu šifru 15 sa jmbg.
Probali su sa BPG jer nisam u pdv i ne prolazi.Neće da prihvati sistem.
Računi se normalno pojavljuju na erpg za 24 h.
 
Moze da se prekontrolise na Nis koliko je ostalo jos da se podigne po 179. Moj slucaj. Kada saberem koliko sam podigao i koliko mi jos ostaje da podignem, ne slaze mi se sa brojem hektara u eagraru. Da li jos neko ima ovaj slucaj??
Takodje imam istu situaciju, meni licno se ne uklapa nekih 40 hektara,tj fali mi za 4000 litara na agro karticii,kako to da ispravim na stanju pise mnogo manjee,kome dostaviti izvode iz rpg , da li se tu moze nesto uciniti ?
 
Takodje imam istu situaciju, meni licno se ne uklapa nekih 40 hektara,tj fali mi za 4000 litara na agro karticii,kako to da ispravim na stanju pise mnogo manjee,kome dostaviti izvode iz rpg , da li se tu moze nesto uciniti ?
Ceka se presek stanja pa ce ti se pojaviti tih 40 hektara. Rekli su mi da ce to biti do kraja aprila. Zvao sam ih 30 puta tako da je jedina opcija sacekati. Nemoj se cimati da zoves niti da saljes bilo sta,samo gubis vreme.
 
Ceka se presek stanja pa ce ti se pojaviti tih 40 hektara. Rekli su mi da ce to biti do kraja aprila. Zvao sam ih 30 puta tako da je jedina opcija sacekati. Nemoj se cimati da zoves niti da saljes bilo sta,samo gubis vreme.
Hvala ti na odgovoru, poludeo sam danas kad mi je izvadio stanje na pumpii, a radnici na nisu nemaju blage veze, zovi call centar pa vidi...
 
Влада је изменила Уредбу о ограничењу цене нафте тако да се сада пресек површина прави 1. априла а не на дан ступања Уредбе на снагу (27. јануара). Дакле, ко је додао нове парцеле после 27. јануара сада би требало да има право на већу количину горива на Агро картици.
 
Da li može Nis-ova aplikacija da radi na dva telefona? Menjao sam telefon, instalirao aplikaciju, ali nema poruke sa kodom. Pa sad imam problem da je aktiviram.
 
Može , ali samo na jedan telefon.Automatski zablokira na drugom, govorim o aplikaciji vezanoj za jedno gazdinstvo...
 
Jel treba/mora aplikacija na tel kad se kupuje gorivo? Kartica je dobijena pre uvodjenja aplikacija
 
Nazad
Vrh