Case

Ko ulozi tolike pare nema smisla da ga prodaje - ne bi izvukao to. A, opet, da je mislio da ga proda ne bi ga tako sredio.
 
Igracke, novi recimo jd 5125r ili setice sa najmanjim sasijom su sve samo ne igracke.
Case je pokvario svoj kvalitet spram onih stari. Ovakav defekt se jako retko desava cak i na daleko jeftinijim traktorima. Pre pukne rame, ili poluga, ili kraj visece poluge. Ovo sto se Joniju desili je plod loseg odlivka, ili je nesto unutra puklo pa ga je mlatnulo.
A sto JD-u klipnjaca probije blok na par stotina rc ?
 
8690035366ca832dc065db4706becf7a.jpg
C0CZl

Zlobnici bi rekli :" if it's red leave it in the shed !" , ali više bi se reklo da nervozno čeka da prodju praznici.
 
Kolege, jel poseduje neko/ili mozda zna nekog ko ima case jx 80. Zanima me kako su se pokazali, kakva im je potrosnja i kolika im je podizna moc hidraulike? Hvala.
 
Kolege, jel poseduje neko/ili mozda zna nekog ko ima case jx 80. Zanima me kako su se pokazali, kakva im je potrosnja i kolika im je podizna moc hidraulike? Hvala.

Znam ja, neki tu ima i pumu 155 i jx90, kaze da je jako zadovoljan i nije imao neke kvarove kod njega, ja kad sam uzeo sejalicu 2011god hteo sam da uzmem i jx80 mislim da mu je cena bila oko 28 000e ali nesto je bilo jer nismo uspeli da se dogovorimo. Uzmi bolje farmala Uali po meni oni su jako skupi 50 000e tako nesto je bio sa nekom dodatnom opremom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Znam ja, neki tu ima i pumu 155 i jx90, kaze da je jako zadovoljan i nije imao neke kvarove kod njega, ja kad sam uzeo sejalicu 2011god hteo sam da uzmem i jx80 mislim da mu je cena bila oko 28 000e ali nesto je bilo jer nismo uspeli da se dogovorimo. Uzmi bolje farmala Uali po meni oni su jako skupi 50 000e tako nesto je bio sa nekom dodatnom opremom.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jel mislis da jx 80 moze da nosi zitnu sejalicu od 4m i 6-dnu diskosnu sejacicu?
 
Moze lagano,covek nosi 6r tursku sejalicu bez problema.Ja nosim sa mtz 105ks gaspardo magicu 1300-1400kg praznu i nije mu svejedno treba da idem polako sa njim kao da voZim jaja, a pre par godina pukao mi je i klip hidraulike kod njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel mislis da jx 80 moze da nosi zitnu sejalicu od 4m i 6-dnu diskosnu sejacicu?
Moze,samo ocekuj kada ce ta masina da padne dole zbog nekog pada.Nije stvar samo u kg,vec i koliko je ta sejalica daleko od traktora.Ja u moju Amazone zitnu od 3m naspem 750kg semena pa hoce da se propinje ako hitrije krenem a nosim je sa JXU 105 koji ima mnogo ozbiljniju hidrauliku od JX-a,A i teži je.
 
Moze lagano,covek nosi 6r tursku sejalicu bez problema.Ja nosim sa mtz 105ks gaspardo magicu 1300-1400kg praznu i nije mu svejedno treba da idem polako sa njim kao da voZim jaja, a pre par godina pukao mi je i klip hidraulike kod njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk

6ed6b3af412a588be8ee935dbadb622f.jpg

2aa83545ab9df88b1684d8aac3f8ca21.jpg


Toliko o ruskoj masini.Izvinjavam se za off topic.



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prosle godine u Titel su stigla 2 nova clasa od 105 konja i na oba dva su se slomile poteznice,kad je pukla kod prvog iz servisa su rekli sta si ti radio kad si to uspeo da slomis posle mesec dana pukla i kod drugog ,tako da nefuseriraju samo Rusi, poenta svega je da rusa ima najvise i njine mane se najvise iznose.
 
Prosle godine u Titel su stigla 2 nova clasa od 105 konja i na oba dva su se slomile poteznice,kad je pukla kod prvog iz servisa su rekli sta si ti radio kad si to uspeo da slomis posle mesec dana pukla i kod drugog ,tako da nefuseriraju samo Rusi, poenta svega je da rusa ima najvise i njine mane se najvise iznose.

upravo tako,samo sto kod rusa ta viljuska koja je pukla kosta 20-tak eura i ima je na svakom cosku,a za klasa ........
 
Nazad
Vrh