Case

Ko god da ga prodaje.Jxu 105 koji sam kupio u Nemackoj imao je tri godine starosti i 890 radnih sati a platio sam ga 35% manje nego sto je kostao nov.Opet ponavljam:cenu prave prodavac i kupac...
 
Tatko hteo kad smo prvi uzeli,4 brazde Vogela ravnjaka da mu kupimo...jedva ga odgovorio od toga.:osmeh:
 
Kris ne znam dal' sam ti nekad rekao ali ti JX95 ne mogu da oru sa 3 brazde. :osmeh:

Imas na netu podatke one sa malim slovima , ti jx su za farmere,recimo jx95 ima mjenjac/diferencijal projektovan za 65ks a ne 95ks. Traktor je da pogoni mikser prikolicu gdje treba max snaga motora na kardan sto ovaj traktor moze, rolo presa jede isto puno preko kardana a ne trosi mjenjac , roto drljaca/brana takodje. Lako mozes to provjeriti ako citas engleski.

A ovdje u selu se sprdaju sa tim traktorima. Koristen kao prvi traktor odnosno za oranje i teze poslove otisao je svakom ili dif ili mjenjac(rang) , pod opterecenjem izbacuje iz tih brzina u kojima je orano.

Imas ovdje u selu koji su kupovali nove traktore a kako je maxxum vrlo skup ostale case nisu uzimali ni u razmatranje cim mu je farm... u nazivu.

A za prve kvarove treba oko 1500-2000 sati ako je koristen kao prvi traktor (radi samo teze poslove) i vukao ono sto vuku standardni ratarski traktori te snage.

Moze on da ore sa 3 brazde ali to oranje kasnije bude jako skupo:haha:.
A je li to kris80 ono na youtubu vuce sa tim jx 2 brazde ili neki drugi clan ?, tako moze da radi:haha:.
 
Ko je duze na forumu seca se Johnny Phoenixa i njegovog Case-a JX 95. Danas taj traktor ima 8 godina i 1100 motocasova. Ove slike sam skinuo sa njegovog facebooka.

Pukao je blok hidraulike.

121y7ex.jpg


1z6gjnn.jpg
 
Al ga je preforsiro. 1100 radnih sati... Vise je nas na forumu ubijo nego sto je radio.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh