Case

To je već stvar ukusa,neko voli plave,neko voli smeđe,neko crnke...:ppozdrav:

P.S. Neko voli svaku...:osmeh:
 
@floyd
Dakle subjektivno kao sto sam i mislio:osmeh: Ako je tako onda Breznjev sa .3 oznakom doteras u dvoriste, a svima pricas kako je Deer najbolji:ppozdrav:

Malo šale nije na odmet... :cao:

Realno, u današnje vreme kad se teži masovnoj proizvodnji sa što jeftinijim delovima i radnom snagom teško je govoriti o nekom velikom kvalitetu... Sve je to tu negde, sličnog kvaliteta.
 
@Barbu M
teras ga na 1500rpm zbog potrosnje pretpostavljam? Mi smo terali Iveco motor na 1900rpm, ucinak ima jako dobar a nijansu vise potrosi. Isto tako svugde sam nasao da u teskim operacijama motor treba da radi 1800-200rpm zbog dobrog podmazivanja i to je neki rezim kako je motor projektovan da radi. Mada kada uzmem u obzir kamionske motore oni se projektuju bas na 1500rpm zbog potrosnje, e sada sta je ispravno ne znam.

@floyd
Upravo tako.
 
@bojcetic
Da,zbog potrosnje a zadnjih par godina ga ovako teram i zato par njih kazu koji voze ruseve da ide rus brzi od njega a ja ga skoro teram na leru a oni punim gasom :) Ovde kod nas u Vrsackom ritu gde je zemlja najteska u Srbiji retko ko radi sa rusevima tu i kinezima nema sta da rade

@Zmaj od Nocaja
Nemoj da slusas narod ako se tebi svidja i odgovara ti cena kupuj sta ti se svidja bez obrzira na brend :)
 
Gorane cekam nesto u vezi posla mozda bude u nekoj najavi,tako da ne verujem da cu moci da dodjem,ako se nesto promeni javljam se:ppozdrav:
 
A svaba sto mi je prodao traktor mi je rekao( u Classovom prdstavnistvu): Class is ok,but C-matic NOoo!
 
znam da je u moje selo kupljen nov prosle godine i motor je morao da se zameni.sto bi jedan moj kolega stari majstor rekao pa j...s mu mater i oni piju rakije pa nesto omase
 
Znaci u prevodu pouzdan i dobar traktor (jx95),pikiram ga jedno vreme vec pa svaki savet i iskustvo dobro dodje


Kud sam i postavio ovakvo pitanje.......
menjanja motora,crkavanja menjaca na 3000mtc itd.......planiram neku masinu za prskanje setva spartanja itd i sad neznam sta bih uzeo,u svakoj temi stranih traktora samo reci hvale,izgleda ce biti montiranje klime u breznjeva i gas
 
Gresis imaju promasene serije imaju traktore od 100 .105 ks koji dve zmajevke ne mogu vuci ....

I ja sam cuo da ne moze pa sam resio da se sam uverim :D

11kb0w8.jpg
 
Nazad
Vrh