Bourgoin

Da ih radi Zoki radi svaku mu cast danas bio kod mene,unapred valjda se okrecu maticke kako sam ga racumeo
 
Baća kako si ih štelovao prethodnih godina?Ako su labave bolje čisti ali hoće da provlači klipove između pa onda kruni dosta ako su pretegnute onda ne provlači klip ali lošije čisti.
 
Na krajevima valjaka ispod matica, vidi se sa donje strane kad se pogleda...

Sa zadnje strane
cam02253.jpg


i prednje
cam02255.jpg
 
Poslednja izmena:
Ja uzimam u Rumi evo i drugi put, da nisam zadovoljan promenuo bi dobavljača, cena gumuca po komušačkom valjku je 20 eura.
 
ja sam uzimao od suloka u rumi i super su,bolje od fabrickih sto su dosle na zmaju!
 
ja sam kupovao u rumi na vasaru,a on je iz ade!evo ti broj,pa moze da ti posalje brzom postom!
024/853-228
063/8-146-861
akoti trebaju i zvijezde su mu dobre!
 
Polako se spremanje Burgona privodi kraju i bice spreman kao puska za sezonu... Zamenjeni lezajevi na valjcima, sutra zamena zubcanika valjaka i par lancanika, zamenjeni neki lanci, jedan nov uvlakacki lanac, i zamena ulja-filtera. Gume i zvezde su u odlocnom stanju, zamenjene pre 4-5god. To bi trebalo da je to, kad se komplet sklopi samo podmazivanje, gorivo i gas.
cam02292.jpg
cam02290.jpg
cam02289.jpg
cam02287.jpg
 
Fotografija0199.jpg
Danas se radilo dok se kiša nije spustila.
Fotografija0198.jpg
Na parceli je Z.P 606 i nešto malo B.C Pajdaša.Pajdaš je taman kako treba za branje u klipu dok je 606 jak,prejak.Neće da klizi iz bunkera prilikom kipovanja.
 
Nazad
Vrh