Bourgoin

Pozdrav prijatelji dugo niko nije nista pisao u ovoj temi, ja sam vec poceo sam pripreme beraca.
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG] moj brat u akciji
 
Jesu Tip top samo sam menjao na dve komusaljke na krajevi samo tu mahom mi stradaju upadne mali koren i izgore ,potreban mi je hladnjak za vodu procureo majstor mi je reko da tesko da moze da ga napravi jer je truo dosta pa ako neko zna da neko pravi hladnjak neka pomaga
 
Ненаде ако се ниси снашао имаш мајстора у Аутобуска станица Ниш,ради ваљда у њиховој гаражи,а мислим да је из Нишке бање али нисам сигуран,распитај се мало,он прави хладњаке за све машине.Ако тамо не направиш ништа онда шаљи у Икатерм Земун они су добри и скупи.
Матић,треба ми да заменим кочионе цилиндре на Бургону,све комплет,имаш ли идеју од које машине се пасују???
 
Ne funkcionišu ni kod mene.Sve je raskačeno a nemam ideju od čega bi moglo da se napakuje jer se nisam time zanimao.Za sada mi i nisu potrebne jer sam u ravnici a Burgon staje u mestu kada ručicu namestim na neutral.
 
Стаје и код мене али се ради по неравним теренима и нисам много сигуран ако немам кочнице.Увек може нешто да закаже а путеви су на неким местима веома стрми.Све ми је на месту сто се тиче цилиндара и кочница али су цилиндри запекли годинама и само нови могу да буду.Скинуо сам један и нигде не могу да видим слику да се поклапа са овим од берача.
 
Сигурно да не може.Има ту увек посла,после куповине.Почео сам ремонт и опет се нервирам као прошле године,каталог је катастрофално лоше замишљен и ничему не служи.
Има ли неко ко прави и продаје делове или и даље мора све да се прави код мајстора.
 
Чекај да сликам!

- - - - - - - - - -

p8070375.jpg

p8070374.jpg
[/IMG]

Кардан који покреће комушачки сто.Чекам одговор из ФКЛ-а
 
Стаје и код мене али се ради по неравним теренима и нисам много сигуран ако немам кочнице.Увек може нешто да закаже а путеви су на неким местима веома стрми.Све ми је на месту сто се тиче цилиндара и кочница али су цилиндри запекли годинама и само нови могу да буду.Скинуо сам један и нигде не могу да видим слику да се поклапа са овим од берача.

Posalji sliku tog jednog da vidim da li je kao kod mene, ja imam jedan nov, mislio sam da je u njima bio problem, ali nije pa je to sanirano i evo stoji kao visak! Ako pase kod tebe mozemo se dogovoriti! Inace sam sredio kocnice na Burgonu i sad koci fenomenalno i nikakvih problema nema da se greju kocnice ili dime kao pre!
 
Kod mene taj kardan ne može da se skine jer je zavaren.Lančanici su rađeni iz jednog dela pa zavareni za kardan.Tako isto ih i ti možeš uraditi jer ne verujem da tako nešto ima da se nađe.
 
Pozdrav dali moze neko da zna sta moze da bude,desava mi se da levi prednji tocak zablokira desni radi kad ga izcimam napred nazad na cim odblokira cuje se da cakne kazem kao da lupne i posle sve normalo,ostavim ga tako posle dva dana isto ponovo blokira,a pre 4godine sam mu radeo kocnice menjao sam ferode i diskovi za freode i sajle

- - - - - - - - - -

Vojkane vidi u Lager ton u Nisu durlan imaju kardani i lancanici. lageri,remenice, lanci puno toga evo i broja 018/576-423 018/576-362 063/7/11-440 www.lagerton.com toni.lagerton@gmail.com
 
Jesi li otvarao bočni reduktor?Možda je nešto na planetarcu,spojničkoj,pogonskoj osovini.Ima unutra svega i svačega.
13112011646.jpg
 
Poslednja izmena:
Каталог ти помаже 10%,бар овај њихов.Код наших машина можеш ако гледаш каталог и цео комбајн да направиш.ИТН јесте заступник али нема ништа од делова за старије машине.Само за оне који су у гаранцији.Имају звезде и гуме за комушачки сто.Неки су имали храбрости да их позову и питају за цену,лепо су се насмејали колико кошта једна звезда...

- - - - - - - - - -

Ненаде,зар мислиш да не знам за Лагертон.Они имају само стандардне кардане и њихове делове.Био сам јуче код њих.
 
Nazad
Vrh