Bolesti i lečenje krava

@RatkoPa ako moze objasnjenje zasto da ga odmakne od zida, nije mi jasno pa ako hocete da mi pojasnite, nikada nisam cuo za to. Pozdrav!
 
Gospodine RatkoPa jeste vezan je u za zid ,mozete mi samo objasniti u cemu je tu fora,cisto da znam za ubuduce .Pusticu ja njega u tor .
 
Kad je vezano do zida obicno i lezi naslonjeno ili jako blizu pa mu se prehladi burag(stane).Cim zahladi javlja se ta pojava i u 90% slucajeva je zid sa leve strane gledano od pozadi:ppozdrav:
 
ovako muzem je muzilicom ?kakvu ulogu sad nokti imu?ima slama pod njo.ne sisa krava druga nisam primetio.
 
Milane kupi tecni jod onaj za zatveranje sisa posle muze.A pre toga cink vitaminska i flogocid ono sto je pankin rekao .Kad ztvaras sise tecnim jodom posle muze,budu im sise ko svila.
 
imam problem i pitanje
junica osemenjena sa 14 meseci starosti,povadjala 3 puta,sad utvrdjena uvecana materica
sta raditi?kako leciti ?ne bih je pod noz...
inace u valjevskom kraju kao i kod zena sve su cesce anomalije reproduktivnih organa kod stoke kao pozdrav radijacije i nato avijacije iz 1999. god
 
Ispiranje jodnim preparatima. Ko je utvrdio "uvećanje", mada to nemože biti dijagnoza, taj nek je i leči.
 
Miladinovicu svaka cast veterinaru, ali neko moje iskustvo govori da su oni tu samo da bi uzeli p... . Ako imas nekog bika u tovu pripusti ga i on ce sigurno zavrsiti posao , ako to ne uspe onda joj nema spasa.
 
Nazad
Vrh