Berba kupine 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja mislim da ce biti izmedju 10 i 170 din.... ma to novinari.... ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::samo bes:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::000:: ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; ::pomoc:; :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi: :sjasi:
 
Kod mene i dalje ne pricaju nista za cenu, gazda H.. kaze dovozite lako cemo za cenu. naravno njemu odgovara i kad je napuni onda ce kaze cena vam je 10-30 din i to ti je, taman da platis berace ::lose:: :zli: :nono: :udri:
 
cunami napisi barem 30 din lakse ce mi bude
Post je spojen: [time]1280093369[/time]
_________________________________________________
U rep.Srpsku cena kupine 1.5 do 2.5 evra, dal je moguce
 
Ovo je propast bre, zaradjuju na nasu muku majku im j... ja nedam vise nista u hladnjacu neka pada na zemlju, pa sta oni misle da placam berace iz dzepa a gde je rad prskanje rezanje i ostalo pa kao da smo na robiju pa sta nam dodele majku im **greška prevarantsku i spekulantsku :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli: :zli:
 
Kupine sam nosio po 3,5 tona kad bude 3-4 branje,sad nosim po 700 kg,eto kolika je razlika u prinosu,a cena ista.

Dok platim branje ne ostane mi za kaznu ako me opet nahvata policija zbog traktora.
Sad mi treba oko 10 000 da poprscem od trulezi,ali po ovoj ceni cu ipak nositi trulu i budjavu.Ne moze da zalegne dve tone kupina za jedno prskanje.
 
ljudim, cujem price da su spustili na 15....i ne verujem sta se dogadja....tacno treba izaci na puteve i gaziti kupinu....**greška im i oca i majku....da izvinete....
 
U Banji cena 25 prva klasa a ima i neka druga a koja je cena druge **greška li ga uzas a jos traze da biramo i beremo samo cisto zrele i lepe
 
U Brusu rana 30 , bestrna 35 ... čuje se aber da rana ide na 40-45 ako ne bude velikih kiša :cool:
 
Koliko ja vidim budak ce da radi do sad je bilo malo crno malo belo al ovo je crno bez ic belog i mislim da je bilo dosta
 
Frutex obrez placa 30 a kad neznam, sledece god. ne treba da se daje kupina u hlad.. dok ne kazu cenu , ako je dobra da se daje ako ne neka turaju pirinac, treba da budemo slozni oko toga jer drugacije ne mozemo da izborimo bolju cenu i ima tako svake god. da nas jebu dok se ne uznemo upamet. ili da se udruzimo ili da propadnemo pitanje je sad:haha:?? :bravo:
 
matke je napisao(la):
Frutex obrez placa 30 a kad neznam, sledece god. ne treba da se daje kupina u hlad.. dok ne kazu cenu , ako je dobra da se daje ako ne neka turaju pirinac, treba da budemo slozni oko toga jer drugacije ne mozemo da izborimo bolju cenu i ima tako svake god. da nas jebu dok se ne uznemo upamet. ili da se udruzimo ili da propadnemo pitanje je sad:haha:?? :bravo:
Jel' ti to počinješ novu temu tipa -"udruživanje nas protiv njih" ili "budak (vadjenje) - da ili ne "?
Ako ne rado bih otvorio ovu drugu , tek da ne trolujemo ovu koja bi trebalo da se bavi cenom ovogodišnjeg roda . :ppozdrav:
 
ja bih pitao tog hladnjacara ,da li bi on poslao kamion kupine nekom kupcu u inostranstvo a da ne zna koja je cena?ili da ne zna rok placanja, olos jedan najobicniji!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh