Berba kupina 2011. i da li ce je upste biti

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima li neko iz okoline Pozege sadnice Torn free kupine za prodaju ?
 
Imas li ti na prodaju sadnica sa zilama koje nisu potapane u vrelu vodu ? Pitanje je za Zorana sefa ...
 
evo slika iz naseg kupinjaka..


 
Poslednja izmena:
Evo moje kupine,ovo mi je parcela iza kuce od 20 ari,imam jos na jednom mestu 80 ari,ali mrzelo me da nosim kameru da slikam.

33oh74n.jpg


Nesto mi se mnogo rasirila,zna li ko cime da je poprskam da je malo obuzdam :osmeh:

xpu9fk.jpg


xap5s8.jpg


29b0nev.jpg
 
Poslednja izmena:
Ljudi sto mi niko ne hvali ove kupine:haha: ako ne valjaju da vadimo... Cena od 300 dinara bi mi bas zavrsila neke poslove!!!!
hehehe
pozdrav za sve
 
Zorane svaka cast. Oblak je bio gradonosan ali nas je zaobisao...
 
Kupina je pocela da cveta,a dobio sam info da ce ove godine izaci sa cenom od 40 dinara,a maline 100.Kasnije ce kao i uvek menjati u zavisnosti od ponude,potraznje i kvaliteta
 
xsale nisi nas nesto obradovao. nisi nikako !! nema gore cene od 40 din za kupinu, ni da je beres jer ti se ne ispalti platiti radnika, a ni gledati da propada. sa tom cenom mozes samo da sedis na pocetku reda da gledas i nerviras se. ni 100 za malinu nije nesto. ali opet je bolje od kupine. koliko su tacne te informacije? valjda ce sinisa dati malo vecu cenu za kupinu..
 
Kazu da je bio sastanak u "Podgorki" i da su tamo tako dogovorili,e sad ne znam jel istina sacekacemo pa cemo videti,da je neka cena i nije bas.
 
ae to zorane proveri.nadam se da nije tacno.. mada je uvek podgorka zaostajala za cenom u odnosu na ribare i lipolist mi u pogledu maline ai kupine.
 
slabo ko prica o ceni maline...bar kod nas a kupinu niko i ne spominje....sad je izgleda 2 vrste imaju prodju tri krune i torn free
 
Ljudi nema ni mojega,sve sto se desavalo prosle god. to se ponavlja i ove. Prvo se pusti propaganda da ce cena kupine biti dobra da se nadamo a kad napune 50% hladnjaca onda nas obraduju sa 20-30din
 
Malo rada i maste... Moze nekom da koristi u kupinjaku...

 
Rusi koji vrse otkup voca su izasli sa cenom od 70 din za kupinu naravno ako rod bude kvalitetan kazu da cena ide gore,svojim ocima sam video tablu na kojoj pise da se krece sa otkupom kupine na 70din. E sad dali ce tako biti ne mogu da garantujem nista
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh