Behaton u dvoristu za i protiv

Jel imate trave(korov) između behaton ploča?
Kako to rešiti?
Kod mene su već 10 godina i ima tucanik nekiš 40 cm ne krive se samo se malo poznaje gde prolazi auto.
Trava mi je najveći problem,žena me teroriše da vadim iuzmeđu fugi,ako neko zna rešenje neka pomaže .samo da nije totalac (deca se igraju)
 
Bez totala teško, odradim ivice jedno 2-3 puta godišnje a babi je glavna zanimacija da to radi nožem i onda pravi još veće rupe,... baba ima vremena na pretek.

Čuo sam da ploče treba premazati lanenim uljem, zna li se nešto o tome? :ppozdrav:
 
Probaj posuti so da udje izmedju fugni.Kupi stocnu,jeftinija je.Drugar mi je radio kocku u dvoristu,onu od starih puteva i rekli mu da pospe so pri postavljanju.Evo sad ce treca godina nema travke.Ne znam da li je vecno,al je delotvorno.
 
Pre petnaestak dana majstori su postavili behaton , ali do sada nisam stigao da postavim slike. Evo ih sada sa malim zakasnjenjem. :ppozdrav:

2wd2ij6.jpg


2v0jsys.jpg
 
Probaj posuti so da udje izmedju fugni.Kupi stocnu,jeftinija je.Drugar mi je radio kocku u dvoristu,onu od starih puteva i rekli mu da pospe so pri postavljanju.Evo sad ce treca godina nema travke.Ne znam da li je vecno,al je delotvorno.

Hvala na savetu kolega, baš sam juče oprskao ivice a sledeću turu idem sa solju.

Duško58, lepo, nek' je majstorija dugovečna. :ppozdrav:
 
Svaka cast lepo izgleda nek je sa srecom.Meni juce gotov tampon.Posle praznika postavljaju isti dezen 6cm sa 15cm tampona.Pogodio za 21e po kvadratu naravno.
 
Sve njihovo vrsljo bager tri dana po dvoristu.Tu je i lupanje i odnosenje starog betona.
 
Kod mene postavljaju liveni.Drugo dvoriste,stvarno lepo izgleda.Samo jos da zavrse parcice uz kucu.Ima puno secenja jer ide u konus.
 
ja imam BOKA rapava kajsija boja debljine 4 cm. staze oko kuce sam sam pravio,po nemi je super stvar jer bilo sta da se desi ili za par godina ti dosadi uzmes podignes i gotovo,onako kad se lije beton to ti je muka Isusova da ga razbijes
 
Pozdrav, koliko vam izlazi kocka+rad po kavdratu, bez tampona, meni tražili 10e po kvadratu i to su mi kao spustili pošto imam preko 600 kvadrata, tampon imam već gotov, trenutno sam odložio, preskupa mi investicija....
 
@Dukanac
Meni su radili komplet za 22 evra kvadrat sa njihovim materijalom. Nisam pitao stavku po stavku.:ppozdrav:
 
@ Duško 58, hvala na informacijama :ppozdrav: Meni samo za kocku i rad traže 10e, plus priprema, nivelacija, podlogu i ostalo, inače moram dobro da odradim jer tuda treba da prolaze kamioni i viljuškari, kod jednog prijatelja majstori odradili prvi put naišao kamion i ostali kolotrazi, sve potonulo....
 
Hvala druze,juce sam cistio objekat,prosle su prikolice preko njega i to posle kise,Dobro se drzi.
 
Nazad
Vrh