Balirka

ne..... :nono: :nono: :nono: i ne kajem se.....ima i za vece pare 52-53-ojke.... mozda su i losije a mozda i bolje....al ih nisam ni gledao jer to nisam imao.... ::novac::......a ima i za manje pare al su mnogo,mnogo losije....al sam uzeo naj bolju od svih sto sam gledao a gledao sam mnogooo...... dodji kod mene da je vidis i proveris ... NIJE PUNOOO ..... :D :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Extra povoljno.Komšija je kupio AP-52 kao čaša ali je masno i platio okruglo 5000 evrića.Neka ona tebe služi dugi niz godina :ppozdrav:
 
veruj mi u extra stanju je..... bolju nisam nasao za te pare.....ako ste bili u Rumi na vasaru tamo je bila.....stojala je kod coveka ona i jedna Ap45 i neki traktor i utovarivacem i tamo jos sto sta.......... a @Bubu ja znam da je klas jeftiniji od Welgera al tako smo hteli i to je to..... weruj mi necu ja misliti ni sa njom...... :D
 
Stigla je jos jedna u N.Becej,Johan Deere 342 za 27oo evra,ofarbana,iz Sapca.Kazu da opadaju cene,presama :sta: a stvarno me cudi da Lifama mozes naci za tako male pare?!Ja lane platio CLAAS-a 3200 e od "E&M comerce" iz Basaida.U svakom slucaju @zeko srecno sa novom 52-ojkom ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::
 
veruj mi mislio sam necemo naci nista zglavno...... sve neke "FURDE" ..... al hvala bogu pa samo otisli u Rumu, i to drugog,a ne treceg aprila.... a ona tek stigla tu..... videli sve i uzeli je... :D
 
a sta mislite o ovima ako ih uopste mozemo nazvati presama
konkretno o ovoj , covjek trazi 450 evra , kako li je sa njom manipulisati kroz vocnjak u kome je djetelina :sta:
slika-42555-2010-04-1271065333-velika.jpg

slika-42555-2010-04-1271096723-velika.jpg

slika-42555-2010-04-1271071725-velika.jpg

slika-42555-2010-04-1271068031-velika.jpg
 
To su koliko vidim prese za meke bale.Ja sam imao samo marke JD-može se s njima raditi ko ima malo da balira ali kod nas ih više ne vidim
 
savoris ta je dobra za brdo gde je teren nepristupacan i brdovit da moze traktor da je vuce u tesnim puteljcima! A koja im je cena ali da je u radnom stanju :cool:
 
Nazad
Vrh