Balirka

Hvala vladimir,
jel da dotegnem lisnatu oprugu kljuc 22 uli onu sa strane petlajca kljuc 19? Nije mi se to ranije desavalo, dobro je vezala, al danas bas popustala.....stalno se odvezuje.
 
19 kljuc,ispusti samo pre i ne stegne dobro,bar ja tako mislim.Ali probaj po pola kruga,pa kad izadje bale vidi jel bolje.Nisam nesto mnogo strucan,ali imam Claas-a.
 
I meni se to desavalo, ja imam Claas Markant 50. Odveze se kad je u tunelu, ili kad padne na zemlju, tj.izvuce se kanap iz masne. Ja sam stezao kljunove na vezacu ali nisam resio problem. Ide 50-60 bala pa odveze 2-3. Na kraju sam posumnjao na nozice koji odsecaju kanap jer mi se ucinilo da se kanap ne odsece i povuce vec svezanu masnu. Probaj da naostris nozeve, ne kosta nista.

Ja sam pisao o tom problemu ovde na forumu, ljudi su mi pomagali, pogledaj i to, mozda nadjes nesto zanimljivo.
 
Drugari , imam problem. Balirka MF20 prilikom vezivanja ostavi cvor u petljacu tj čvor ostane na gornjem delu kanapa. šta mi je činiti?
Dotegni petljac, izgleda mi da petlic ne izvukuje masnu do kraja nego skidac kad krene ne moze da skine kanap i zaveze se cvor na petljacu jer ga bala vuze ka nazad. Probaj i skidac da pomeris malo blize kanapu da moze da ga skine lepo i trebalo bi da radi
 
I meni se to desavalo, ja imam Claas Markant 50. Odveze se kad je u tunelu, ili kad padne na zemlju, tj.izvuce se kanap iz masne. Ja sam stezao kljunove na vezacu ali nisam resio problem. Ide 50-60 bala pa odveze 2-3. Na kraju sam posumnjao na nozice koji odsecaju kanap jer mi se ucinilo da se kanap ne odsece i povuce vec svezanu masnu. Probaj da naostris nozeve, ne kosta nista.

Ja sam pisao o tom problemu ovde na forumu, ljudi su mi pomagali, pogledaj i to, mozda nadjes nesto zanimljivo.
Pa jel manje odvezuje kad si naostio nozice ?
 
Manje odvezuje, da li je zbog nozica ne znam, Desi se da odveze ali vrlo retko.
 
Nazad
Vrh