Balirka

Welger 61 ima 1.65m pick up.Welger 63 i modeli na gore imaju 1.85cm.
 
welger je skup a i kvarljiv imao sam 45 dobro je da sam se otarasio nje,u obzir dolazi samo claas i deutz fahr pa mi dajte koje imaju od doliko sirine
 
matic nije iz sapca je presa i ja zivim u sapcu ali ne znam gde je tacno,topran to je puno za moje predele a i izgleda kao krs

- - - - - - - - - -

jel zna neko o ap 63 sta?
 
Ako je ona što se mota po oglasima prodata je a oglas nije sklonjen.Taj isti prodavac trenutno ima W 61 kako je nama rekao u odličnom stanju.
 
matic nije iz sapca je presa i ja zivim u sapcu ali ne znam gde je tacno,topran to je puno za moje predele a i izgleda kao krs

Nije na prodaju (više), samo sam ti dao prijedlog što gledati... Sijeno ubacuje ispod klipa (nema kifli), ide iza traktora (nema odbacivanja bala koje smetaju) Raspe-ovi stolovi...
Sad je lakirana, gledao sam je kako "jede" zavezanu balu cca 20kg, i na 3 puta je pojela

- - - - - - - - - -

kakva je welger 63 sad mi zapada jedna za oko u ful stanju

Jedna ima 5 km od mene, očito valja jer me gazda netreba:bravo:
 
nikoladelic20 A što ne pokušaš sa nekim Deutz Fahrom. Ja imam DF hd 380 moćna mašina. Vezači Rasspe 6000. Jednom rečju prezadovoljan.
 
ne znam ,meni se vise svidja markant 65 ili ap 630,sada imam markant 45 i premala je za mene posto baliram mnogo i sena i slame i sarovine,kontaktirao sam clana mindjusar i on kaze da je prezadovoljan na markant 65 ,da li ima neko na forumu da ima ap 630?
 
Nazad
Vrh