Balirka

Moze li mi neko reci blize nesto o ovoj presi? Juce sam je uzeo za 1000e, ima malo ulaganja, ali msm da ce se isplatiti.
 
Moj jedan komšija ima kolu, i nešto ne vidim da je srećan sa njom. Po nekad mu i drugi balira hoće da je proda ali ne može jer traži mnogo više nego što si ti dao. U svakom slučaju mnogo loše mu vezuje. A koliko znam poreklo vuče od deutz fahra ali mu nije ni prineti. Ali to sve ne treba da te obeshrabruje možda i nisi loše prošao.
 
Pozdrav svima!!!
Da li na forumu ima vlasnika prese AMA.
Nasao sam presu AMA 133,sirina hedera 120 cm 1800 eur
vlasnik mi je rekao da je to najmanja ama.
Posto jos nisam kupio presu moze i preporuka iskusnijih
 
Poslednja izmena:
Moze li mi neko reci blize nesto o ovoj presi? Juce sam je uzeo za 1000e, ima malo ulaganja, ali msm da ce se isplatiti.
Super si pazario.Presa nema prevelik pikap,ima raspe vezače i što je vrlo bitno ima zaštitu igala.Obavezno pregledaj klip i drvene vođice ako je malo utegneš bićeš prezadovoljan za vlastite potrebe.
 
Jel to poljakinja? Z224.... Jedna je prodata kod mene u selu proletos... izraubovana do zla boga.... Inače ima rasspe vezače...
 

Rasturio sam vezački sistem na DF 380 balirci da bi biksnovao zupčanik paljenja. Medjutim nikako da nadjem materijal. Mnogi od majstora hoće da mi urade ali nemaju od čega. Neki mi savetuju da pokušam u prodavnicama delova možda paše od nekog traktora ili kamiona. Inače biksna je 50-55* 40mm.( Fi 50-55 a dubina je 40mm). Usput ako neko vidi na vezačima nesto što nije dobro a treba zameniti neka napiše da prodiskutujemo. Pre skidanja su radili dobro.
 
Ovi vezaci su dosta slicni (da ne kazem isti) ko na Lifam presi... Pa me ne bi cudilo da od Lifam prese pase ta biksna koja ti treba...
Raspitaj se negde gde ima delova za Lifam... :ppozdrav:
 
Danas sam završio setvu samo još da oprskam zemnim herbicidom i odmah krećem u nabavku. Našao sam ceo zupčanik paljenja nov ali je 60 evra. Možda nadjem nešto povoljnije.
 
Neznam šta je bolje mesing ili bronza. Majstori insistiraju da im donesem oodgovarajući komad bronze. Ali videću kad krenem u nabavku.
 
Nazad
Vrh