Balirka

Za claas
5x3hnp.jpg

21j93sg.jpg
 
Hvala Sova!!! Kod mene je bas problem sto gornji kraj vanile ima cvor na sebi, a donji izadje odvezan
Pazi, ovo ti je iz knjige za odzacku poljostrojku, a ja imam originalnu claas knjigu na njemackom i neslazu se u ovim problemima sa vezanjem.Tj. u nasoj knjizi je to prevedeno, ali skoro za svaku ovu sliku_problem fali po 1 ili 2 objasnjenja koja su ostampali nijemci a nasi slepci nisu.Ovo sto sam ja dopisivao recimo ima u orig. knjizi, ako ti treba mogu staviti i njemacku kjigu pa ako spartas deutsch.....Ima dosta toga u knjizi razna stelovanja i zazori, uzupcenje, provjera istog itd, ako treba trazite ljudi:bravo:(naj..... smo bez Levaka)
 
Pa ako ti nije problem postavi tu original, isto ono sto si postavio i na nasem jeziku, probleme sa vezivanjem. Pa cu ja nekako prevesti sa nemackog, samo da je nastelujem, popizdecu vise sa presom
 
Super je sređena.Ja danas išao malo da radim.
2use4n7.jpg

fu6hdc.jpg

A može i ovako.Blizu otkos do otkosa pa da se ne vozam previše.
157knqa.jpg
 
Jeste kislo.Nije moja,uslužni rad.Mogu slobodno reći da ne izgleda loše.Svo lišće je na njoj nije otpalo a i kako bi kada nismo imali nikakve kiše,možda 2 litre.
 
Nazad
Vrh