Autoput Beograd - Zrenjanin - Novi Sad

Inace nije cak ni bila to moja parcela zbog koje je zvala....jbg zajebala se, al smo se ispricali..... Kaze ti si danas prvi sa kojim sam mogla da se sporazumem. Trasa je ona stara, prva, evo gledam plan, onaj krivudavi, ta njiva je na toj trasi.
https://postimg.cc/ZW7T6N2X]picture upload[/url]
dusane kako da vidim plan kde ide trasa?ona stara prva jel si mislio na ovaj postojeci put zrenjaninski?ili ona trasa sa pupkom oko kovacice
 
Nema putarina,nema zaustavne trake.Lakse je kada prolazi pored vise mesta zbog ukljucenja/iskljucenja ne zahteva zastitni pojas kao autoput tako da je znacajno jeftinije za onog ko gradi.

U prevodu obican motoput samo pompeznije zvuci kad se kaze brza saobracajnica.
Nisam bio precizan, mislio sam zašto je bolja brza saobraćajnica u odnosu na autoput iz perspektive onih kojima će put seći njivu, odseći prilaz njivama i sl. Po nekim najavama meni bi trebala brza saobraćajnica Sombor Kikinda da preseče jednu njivu od 2kj dijagonalno, pa da reko da vidim zašto smo srećni što nam umesto brze saobraćajnice ne prolazi autoput...
 
Ima li negde plan te saobraćajnice ? Banatska magistrala je planirana pre xy godina ali ništa.
 
Imaju u opštini plan u kompu, ali neće nikom da pokažu. Kažu nije još zvanična trasa, a kad bude onda će biti javno izložena.
Pretpostavku da će mi seći jednu njivu sam izvukao na osnovu toga gde je prošla ekipa koja je merila i ubeležavala svako drvo, jendek, ogradu, banderu i sl. jer kako kažu ništa od toga nije ucrtano u mapama i da će na osnovu tih nekih njihovih merenja utvrditi tačnu trasu.
 
Nisam bio precizan, mislio sam zašto je bolja brza saobraćajnica u odnosu na autoput iz perspektive onih kojima će put seći njivu, odseći prilaz njivama i sl. Po nekim najavama meni bi trebala brza saobraćajnica Sombor Kikinda da preseče jednu njivu od 2kj dijagonalno, pa da reko da vidim zašto smo srećni što nam umesto brze saobraćajnice ne prolazi autoput...
Manje zemlje uzimaju.Jer nemas zaustavnu I zastitni pojas koji imas na autoputu.To ti je onaj deo od kolovoza do zice.
 
Juce su kao pred izbore poceli radovi na nasem novom putu.
Bez ikakvih informacija, a na slici ona prva krivudava trasa od koje se odustalo......
ej m..... vam **greška lopovsku.
 
Nazad
Vrh