AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Ma pokvasio si kais,alternator malo proklizavao i prijavljivala ti se greska.Bice to OK.Sad ti vidi,koji ti je Matic bolji.Ja ili Matic :haha:

Ti se bolje razumes u kola. Ovaj pravi Matic pojma nema.:haha:
Salim se naravno. Nema sta da se plasim, to mu je sto mu je. Imam rezervu alternator za yugo i dinamu za ursus pa se ne plasim.
 
Nemora da znaci da je otisao alternator ili akumulator,i moj je na ovim minusima par puta ispisao da je opao napon akumulatora,i to stalno dok je bila ovavelika hladnoca,i dok sam auto terao na kratke relacije,nije stigao da dpouni akumulator,a auto ima puno potrosaca i to je to...ja sam resio tako da samiskljucio avtomatsko paljenje svetala,i klimu sam iskljucio na kratke relacije,i nemam vise problema...a to sto ti se upalio abs,najverovatnije je voda dosla do senzora abs a
 
Greje kabinu ,za manje od 1 minute,vec pocinje da duva toplo,ili recimo da odledi sofersajbnu,to maslim na automatsku klimu.
 
Verovatno nema taj grejac,to obicno imaju ta vozila koja imaju automatsku klimu.raecimo,kod mene da li greje ili hladi,kompresor uvek jje ukljucensamo kad dodam gas,on se automatski iskljuci,ili kad klimu stavim na 0.
 
Nazad
Vrh