AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Prelomio prekljuce i uzeo auto od prijatelja 13g vlasnik
Golf 5 2008g 1,9tdi 77kw 5 vrata
320 000km
Enterijer za desetku mehanika za desetku pre 30 000 uradjen V servis kvacilo zamajac kocnice
Dva seta tockova letnji alu 16" nove gume
Na spoljasnjosti ima 100e uloga u ogrebotine
36ef1fcff4ea87d000b974b380e96624.jpg
31548878053fc68418a988d7bf1ca1d2.jpg


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Ali niva ostaje niva šta god joj radio.
Ona je najbolja potpuno standardna sa ruskim krampon gumama i starim 1,6 motorom. Imam je blizu 30 god i znam kako diše.
Ko hoće da ulaže u ovaj tip vozila postoje daleko bolje platforme za ne mnogo više novaca.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Успио сам ипак отворити слике. Види се да се много радило, али не видим смисао ових шљаштећих степеника на вањској страни и браника који стрши више од фабричког, само да запињу на препреке у вожњи.

И зашто америчке ознаке на руско возило?:sta:
 
Kod Ford transita koji motor gledati da bude, tj koji je bolji, ajde da kazem potrosnja da nije presudna..?
2004-5 godina.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ona je najbolja potpuno standardna sa ruskim krampon gumama i starim 1,6 motorom.
Жива истина!

Добро, не мислим да 2121 мотор са карбом, (тај што је 1,6, осим картера, практично исти као мотор 2106 са 1600 Специјал) баш неки као што је најбоље за "Ниву", али је истина да је читав строј тако рационално избалансиран, да ако се појача мотор, да би све радило поуздано, мора да се појача квачило, мењач, кочнице и ко зна шта све не. Хоћеш да урадиш лифтовање и веће котаче, онда мораш да појачаваш мотор. Не може никако да се унапреди једна ствар, већ и још пет других.

Е, а јеси ли случајно набасао на клипове по Нету "Ниве" са суфиксом "Спорт"? Дали да се провозају којекаквим блогерима на прототиповима тих "Спортова" (обе каросерије, и стара и ова што је друга генерација) чију производњу почињу крајем ове године: атмо мотор 1,6 од 122 коња, измењено вешање позади, доск кочнице свуда у круг, којешта ситно по кабини...

 
Kod Ford transita koji motor gledati da bude, tj koji je bolji, ajde da kazem potrosnja da nije presudna..?
2004-5 godina.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Ниједан,гледај од 2010 годишта 2,2 тдци. Мотор мало троши,лаган за самостално одржавање а комби има доста товарног простора.
 
Nazad
Vrh