AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...



Slavim 40ti rođendan...supruga mi je pre par godina obećala poklon za rođendan i eto ispunila...baš me iznenadila...i cela organizacija,svi najbliži su bili uključeni u prevaru i ćutali mesec dana...
 
Ajde sad brzo pitanje sta uzeti do 4_4500e iz vw grupacije da je TDI 1,9 i da ne prelazi 80kw

A3 sportback
A4
B6
Golf 5 karavan
Octavia
Seat?
Do sada sam vozao B5 sad bi nesto malo mladje

Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
 
Mislim da nedostaje godina kao uslov...
Mozda oktavija...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
@lovac luka
Нисам љубитељ фолксвагена и родбине им, али са тог списка бих изабрао октавију, прије свега због петих врата кроз која без проблема убациш замрзивач или нешто друго сличних димензија.
 
Luka ti si sada porodičan čovek, uzmi nešto povišeno..
Recimo neki bolji Touran..
Neki dan je poznanik uzeo odličan primerak..
 
Pravi se da si vec kaparisao auto pa uzmi jos jednog. Iznenadi i ti njih🤣
Mislim da neko vreme ima da ćutim i samo vičem "da draga"...ako spomenem još jedan auto neće izaći na dobro,i ovako svi misle da sam ludak,a ne znaju,ovi moji da su i oni ludaci kad žive samnom..😁
Mada,moram priznati,malo pre me supruga pitala jel to to,ili ima jos koji...😁😁 samo sam prećutao..
 
U tvom slucaju kolega mislim da ti ovde na forumu bar 70% kolega zavidi.
Takvu gospodjetinu imati pored sebe je sigurno neverovatna cast, voleo bih da dozivim taj osecaj nekad...


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Neka je tebi srećan rodjendan! A za tvoju sremicu veliki rešpekt, to je ljubav! Da ste svi živi i zdravi! I da se teraju automobili!
Nego ona vozi najmladjeg mercedesa?
 
Neka je tebi srećan rodjendan! A za tvoju sremicu veliki rešpekt, to je ljubav! Da ste svi živi i zdravi! I da se teraju automobili!
Nego ona vozi najmladjeg mercedesa?
Vozi sve, nema nekog pravila.. Mada zlata(golf) ipak napravi najveću kilometražu, ona na posao, tata vuče prikolicu, ja isto tako...
 
Nazad
Vrh