AUTOMOBILI - kvarovi, popravke i održavanje ...

Moj kum je udario autom divlju svinju ( tj. ona je u njega udarila ) i lepe je pare naplatio . Steta na autu je procenjena na 100% .
 
Skoro divlja svinja iskoci coveku pred kola on da je izbegne valjda smota u kanal pored puta, a iza njega kolima isla jedna zena i ona je akne i ode isto u kanal pored puta. Divlja svinja otisla dalje svojim putem. Dvoje kola slomljeno i nikom nista. Inace u tom kraju divlje svinje su pravile haos po kukuruzima i ljudima je receno da su duzni da ograde njive pa tek onda ako u ogradjeno naprave stetu da mogu da se nadaju za odstetu.
 
Ovo je fenomenalno. Komsinica je slikala pre nekoliko dana u New Yorku. Cela YUga se nalazi na ovom automobilu.

m4uLfqq.jpg


sYqHAAL.jpg


SOovRoJ.jpg
 
Potrebna mi je zamena ozvučenja u autu, otisao mi prednji zvučnik u armatur tabli, produvao. Zna li neko mozda neki servis u Novom Sadu da preporuci?
 
Audio power u Futoskoj ulici, prekoputa elektro skole, NS. Rade reparaciju zvucnika a i sve zivo prodaju sto se tice ozvucenja i pratece opreme, uz to nisu ni skupi. Meni su za prosli auto menjali vesanje na jednom zvucniku i uzeli negde oko 500din. To je bilo 2020, tako nesto.
 
Ne rade ugradnju ali imaju dosta opreme,što se tiče reparacije zvučnika majstor im se povredio tako da neće istu raditi bar mesec i više.
 
Nazad
Vrh