Asocijacija udruzenje poljoprivrednika

North ARMY je napisao(la):
Sastanak je bio sinoc ljudi seljaci domacini su danas otisli odmah sa reci na dela,a ako je nekom malo 6 dana da se smiluje i provoza na traktoru nabijem ga na kura* :zli: :zli:
I ovde su bili ljudi koji su DOBILI subvencije,ali je ocigledno kako smo zli onaj misli dobro je ja na nuli za razliku od komsije koji nije dobio,mali seljak misli ko ih jeb* ja na 2 jutra necu ni dobiti ni puci nek pukne komsija koji radi 20j zita,ali nije o tome rec rec je o tome da nas drzava jeb* kao male majmune,litar nafte preko 100din a 10kg zita ispod 100dinara,PROTIV TOGA SE BORIMO :zli: :zli: :zli:
U tome i jeste poenta. Da znamo kad radimo da možemo i da zaradimo, a ne da idemo u minus.
Zato blokada do ispunjenja zahteva.
 
Баш бих воле да видим докле се има петље и храбрости ићи. Код мене у крају све фуњара до фуњаре, част изузецима. Од пољопривреде и не живе јер су деца гастарбајтера, живе за то да покажу селу и крају колико нових хектара ће обрађивати следеће године а то да ли им је исплативо или не то је мање битна ствар јер су, рекох на аустријским и осталим западноевропским јаслама! :udri:
 
Nije to da se ima petlje,kad se krene onda se ide i nema stajanja... :cao:


Post je spojen: [time]среда, 23. јун 2010. 05:37:05 MST[/time]
_________________________________________________
Pa politicari,zandarmerija i ostali svi su oni ljudi koji imaju strah,a ovo sto su do sad uradili je realno jer im se nikad niko nije ni najmanje suprostavio,razmislite malo ako krene kolona seljaka koja se bori za svoj hleb koji su znojem zaradili mislite da ce se neki gospodin mudonja naci na putu hoce ku***.
Oni su se dovoljno nakrali sad nek puste nas da zivimo od naseg rada!!!!
 
Ovo su slike od proslogodisnjeg protesta ne bih hteo nikoga da plasim i odvracam, drago mi je sto sam bio akter istih, samo zelim da znate da je veoma bitno da NAS bude sto vise, e vala toliko policije nemaju.

2hwjlw2.jpg


Prilaz Beogradu

28l2kg.jpg


protest (neuspeo jer smo traktore ostavili uz put)

2mgw4sn.jpg
 
Pozdrav svim mucenicima. PRVA PRAVA STVAR *nameno velika slova* na forumu,
podrzavam akciju i pridruzujem se. Tako treba da ne dozvolimo da nas j... kako koji
dodje.Kada smo protestvovali zbog svinja malo je falilo da zaustavimo celu Srbiju i onda da smo
to uradili do kraja sada bi bila dovoljna jedna Email poruka da rade ono sto treba da rade a to je
da nam svima sija sunce a ne samo odabranima. Animiracu ljude oko mene vi VEZBAJTpo
opstinama jer smo mi Macvani to odamno prevazisli a kad se krene uBeograd idemo svi
tamo SMRDI. Moramo biti jedinstveni ako toga nema bolje da ne pocinjemo jer ce nas onda
je... jos vise nego do sada U nove pobede svi svi....
 
dosta je bilo kako ko dodje na vlast jebe seljaka a bez seljaka nemogu da zive,pa nismo ni mi ovce da nas muze kako ko hoce
 
Samo da ne ostane na recima,jer vidite ovako.
Ljudi iz asocijacije su rekli idemo da se svako u svojoj opstini organizuje i da pokazemo da nas ima,ako vas mora neko moliti da izadjete na ulice onda smo mi u kurc,jer mislim da svi varnicimo a ovo je prva kap benzina koja treba da dovede do reakcije,znaci povod imamo ako sami sebi ne pomognemo i ne ujedinimo se nece niko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Nema razlike hobi-profi, svi smo na rendetu! Ja bih uneo izmenu: nemojmo to po opštinama, u mojoj je udruženje opština i osnovala, a to su ista govna kao ovi gore. Pisao sam ranije o strukturi udruženja.

HAJDEMO SVI I PRVO ZA BEOGRAD.

Neki će loše proći- ili će se skupiti malo ljudi, ili će ih murka kecati, neko montirati,... i onda će se mnogi demoralisati i odustati, a to nije cilj! Pomerimo sve to za neki dan napred pa pred Skupštinu.
 
od nas samih zavisi-sami smo krojači svoje sudbine,il će nas i dalje kecati ili će da osluškuju od sad glas poštenih i radnih ljudi koji su eto toliko godina trpeli nepravdu i kecanje gospode iz fotelja i služili im za socijalni mir :udri: :udri: :udri: :udri:
 
Mislim da je ZX-ov predlog dobar,Momci stanimo malo na loptu-ne radi se ovo svaki dan pa ako krenemo da budemo organizovani kako treba,trebada izdržimo do ispunjenja zahteva,nemojte da bude po onoj narodnoj što je brzo to je i kuso.Mnoge stvari treba organizovati.Trebalo bi na prvom mestu kontaktirati poljoprivrednike iz Hrvatske da vidimo gde su oni napravili greške da ih i mi ne bi ponovili,pa kada krenemo da to bude organizovano i dostojanstveno do krajnjeg cilja. :ppozdrav:
 
zx je napisao(la):
Nema razlike hobi-profi, svi smo na rendetu! Ja bih uneo izmenu: nemojmo to po opštinama, u mojoj je udruženje opština i osnovala, a to su ista govna kao ovi gore. Pisao sam ranije o strukturi udruženja.

HAJDEMO SVI I PRVO ZA BEOGRAD.

Neki će loše proći- ili će se skupiti malo ljudi, ili će ih murka kecati, neko montirati,... i onda će se mnogi demoralisati i odustati, a to nije cilj! Pomerimo sve to za neki dan napred pa pred Skupštinu.

Браво за коментар! И код мене у општини је иста прича, прошле године је формирано удружење пољопривредника од стране такође младог Фонда за развој пољопривреде. Каква је то спрдачина и комeндија од фонда и од удружења па ви немате појма! Тако да је то обична фарса и представа за напаћени народ. А створени су да би кајмак купила 2-3 човека. У оба случаја конци воде до Министарства пољопривреде, Владе и ДС. Дакле ПРАВАЦ БЕОГРАД подржаће нас и остали грађани!!! :bravo: :zli:
 
ubi me ono ogranicenje od 15 poruka ::jako_besan:: ::jako_besan::

treba nam jos ljudi za pp poruke kolko znam dosli smo do N nek uzme neko sledece slovo makar jedno i da otaljamo ovo vise :bravo:
 
Ne predaj se tako lako.

Tvrd je orah, voćka čudnovata,
il ga slomi il zube polomi....
Post je spojen: [time]1277310296[/time]
_________________________________________________
Evo ja ću slovo "P".
 
Nazad
Vrh