Asocijacija udruzenje poljoprivrednika

bravo :bravo:

dace Bog da i kod nas nesto krene sa mrtve tacke :bravo: :bravo: :bravo:

@ NA mislim da bi svakom clanu ovog foruma trebalo da posaljes ovu tvoju poruku na pp kako bi se sto vise ljudi upoznalo sa tim - jer svi ce da otvore pp poruku, a uglavnom ljudi pretresaju teme gde su odgovarali i ne idu mnogo sire od toga :cao:

ako mogu da budem od pomoci javi :cao:
 
Moze,svi mozete biti od pomoci kod nas se ljudi sastaju na centru pa razmenjuju informacije tako i vi pocnite komsijama da pricate ovo sto sam ja vama rekao,znaci u petak cemo znati tako su obcali predstavnici asocijacije,a nisu drkadzij* vec ozbiljni ljudi domacini koji su konacno ukapirali bolje da pokusaju i ostave stoku koji dan vec da rade kao crnci iz dana u dan,a nigde zarade.... :udri: :udri:


Poruku ne mogu svima da posaljem jer se mora pojedinacno slati a to je jako velik posao.
Post je spojen: [time]1277282341[/time]
_________________________________________________
Dajte podrske :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
 
Odg: Asocijacija udruzenje poljoprivrednika DAJTE PODRSKU ZA PROTESNU VOZNJU!!!!

Tako je Jovanovicu,mrzim kad neko kaze da nema goriva znam da je kriza,ali puuuuno vise cemo izgubiti zapravo vec smo izgubili cuteci,ako ce cekom jedini gubitak biti tih par litara goriva ja cu mu licno platiti,jebe* ti naseg coveka kad ceka da mu sve drugi urade..... :zli: :zli:
 
North ARMY je napisao(la):
Poruku ne mogu svima da posaljem jer se mora pojedinacno slati a to je jako velik posao.
Post je spojen: [time]уторак, 22. јун 2010. 07:39:01 MST[/time]
_________________________________________________

Moraćeš nekako to da pošalješ, izmisli. Ljudi izmislili da stignu na mesec ti nemaš vremena za pitanja koja su bitna za život ili smrt. Lepo je to napisao Čika Jova, ja sam slučajno to potrefio. Pošalji svakom tu čestitku. :ideja:
 
Odg: Asocijacija udruzenje poljoprivrednika DAJTE PODRSKU ZA PROTESNU VOZNJU!!!!

Da,da lezi lebe da te jedem....
Sto mogu ja isto mozete i vi poslati clanovima poruke sa linkom ka ovoj temi,ljudi imam prijemni na fax za par dana ni ovo nije niko hteo da preuzme pa sam ja,posla preko glave ako neko hoce nek posalje clanovima poruke,ne mora svima bar nekima. :cao:
 
Ko je zapevao od škole (gubljenje vremena). Škola je bila u Komunizmu, a sad ti je Kapitalizam. Kapitalistima škola smeta.
 
ajde ovako ce mo:
ko hoce da mi pomogne da posaljemo poruke neka kaze pa ce mo da podelimo clanove foruma po pocetnom slovu i da krenemo na posao sa slanjem one poruke koju je napisao NA
 
trebalo bi kombajnima blokirati prilaze Beogradu a ne svako u svojoj opstini :nono: zmiju treba u glavu :udri: a ne u rep :bravo:
 
Doci ce i do toga ne brini nece oni nama popustiti ako smo mirni, pa zato zasto gubiti vreme :sta: a ionako se ne moze u njive nekoliko dana pa reko da ubijemo dve muve jednim udarcem ::namigivanje::
 
Odg: Asocijacija udruzenje poljoprivrednika DAJTE PODRSKU ZA PROTESNU VOZNJU!!!!

To cemo se dogovoriti jos za detalje,cekamo da se javi neko iz asocijacije sa instrukcijama.
Poruke ne morate slati svim clanovima,vec samo vidjenijima ne mislim na zemlju koju obradjuju vec onima koji su aktivni i imaju preko 200 poruka.
 
moras i ljude polako pripremiti za to dorel ako kazes svi za bgd nece ni 10% da se odazove, ali ako krenes prvo od sela,pa opstine, pa grada - to je onda druga stvar, ljudi ce se izmedju sebe i upoznati i povezati i jos vise zagrejati za stvar
 
najbolje bi bilo kad bi pustili strance da kupuju zito kod nas a ne samo nasi sto bi reko Sojic TAJFUNI :haha:
 
Odg: Asocijacija udruzenje poljoprivrednika DAJTE PODRSKU ZA PROTESNU VOZNJU!!!!

Ma pederi kad odu ljudi oni im izvade papir sa cenama na berzi u Cikagu...kad nasi iz udruzenja traze papir sa cenama goriva i djubriva....e to se njih ne tice. :zli: :zli:
 
Kada bi mi bili jedinstveni i kada bi se masovno odazvali protestima brzo bi oni nama ispunili zahteve ::svaka cast::
 
Nazad
Vrh