Asocijacija udruzenje poljoprivrednika

Pamet u glavu i nemojte odustajati!

Kod nas se isto ''kuha'', ovo je prešlo više svaku granicu.

Pozdrav iz HR!
 
Ljudi ne smemo odustati,ovo je nasa sahrana,sta mislite ako sad damo sve u bescenje da ce neko imati para da sledece godine ode na licitaciju,e nece niko imati kad kazem NIKO mislim na nas manje,a oni veliki ce imati jer njih guraju jos veci,ali takvi iako ucestvuju na forumu nisu se jos javili...njima cak i POPLAVE odgovaraju... :udri: :udri:
 
Sad sam kao popišan! Od 15-20 sms-ova koje sam poslao kolegama, rodjacima, prijateljima... odgovorila su mi dvojica. Na pitanje o zainteresovanosti za protest i voznju odgovor je: 'MA JOK' i drugi : 'NISAM JA ZA TO'.
Ponekad imam utisak da sam u zoni sumraka.
 
cukaneca je napisao(la):
Sad sam kao popišan! Od 15-20 sms-ova koje sam poslao kolegama, rodjacima, prijateljima... odgovorila su mi dvojica. Na pitanje o zainteresovanosti za protest i voznju odgovor je: 'MA JOK' i drugi : 'NISAM JA ZA TO'.
Ponekad imam utisak da sam u zoni sumraka.
zato nam tako i jeste-pitom narod šta ćeš :haha: :haha:jebo nas naš mentalitet-zato nam i jeste tako netreba uopšte da se čudimo. :zli: :udri:
 
SRECOM ne zivim samo od zemlje,tj ona je sekundarna ali mi je iskreno zao komsija,rodjaka koji zive samo od nje,a na kraju krajeva mi jaaaako krivo sto su se ovi ovako okurcili 50% cene goriva su akcize nabijem ih na kurcinu u **greška smrdljivo,a kad treba seljaku nesto da daju oni se prave ludi,pa treba traktore naterati ali ne u skupstinu nego na dedinje u vile njihove sto su uzeli sa nasih ledja :zli: :zli: :zli: :zli:
 
cukaneca je napisao(la):
Sad sam kao popišan! Od 15-20 sms-ova koje sam poslao kolegama, rodjacima, prijateljima... odgovorila su mi dvojica. Na pitanje o zainteresovanosti za protest i voznju odgovor je: 'MA JOK' i drugi : 'NISAM JA ZA TO'.
Ponekad imam utisak da sam u zoni sumraka.

Нешто ми ово познато... :udri:
 
A tek sto nabijem na k**** te seljake koji ne mogu da sastave kraj sa krajem i kad treba to malo da izbore za sebe...oni prc nema ih ni od korova... :udri: :udri: :udri:
 
Ја се учланио пре извесног времена на овај форум и најавио учешће у дискусијама, пре тога сам углавном пратио понеку тему која ме је интересовала и навраћао као гост понекад. Међутим у међувремену видим да је покривен већи део грана пољопривреде и оно што је код нас актуелно и у дискусијама се углавном прича о нечему што је мање више општепознато. лично никако да се уклопим у рачун бављењем пољопривредом па сам помислио да сам ја ту нешто крив и радим наопако па сам се осећао некако глупо. Просто ме чудило како се толике дебате воде мора да људи имају рачуна и вајде од тога чиме се баве. Сав деморалисан нисам имао воље да узмем учешће у некој теми јер знам да из године у годину борбу водим како да не будем у минусу а камоли да се надам некој заради. Мислим да ће ова година бити наша сахрана како већ неко рече ако се нешто драстично не предузме. ДЕФИНИТИВНО!!! ::lose:: :udri: :udri: :udri: :udri: :udri: :zli:
 
Kod nas niko nema pojma o protestima izgleda da asocijacija poljoiprivrednika nije u svakom mestu zastupljena i nema članova. :zli:
 
cukaneca je napisao(la):
Sad sam kao popišan! Od 15-20 sms-ova koje sam poslao kolegama, rodjacima, prijateljima... odgovorila su mi dvojica. Na pitanje o zainteresovanosti za protest i voznju odgovor je: 'MA JOK' i drugi : 'NISAM JA ZA TO'.
Ponekad imam utisak da sam u zoni sumraka.
ja sam danas pricao sa mojima ovde a oni mi kazu: idi ako si budala neka te policija polomi. i sta ja i kako da dokazem ljudima da treba da rade?cena mleka mizerna,svinje i bikovi dzabe a mi magarci cutimo .... :udri: :nono:
 
Čarapan je napisao(la):
cukaneca je napisao(la):
Sad sam kao popišan! Od 15-20 sms-ova koje sam poslao kolegama, rodjacima, prijateljima... odgovorila su mi dvojica. Na pitanje o zainteresovanosti za protest i voznju odgovor je: 'MA JOK' i drugi : 'NISAM JA ZA TO'.
Ponekad imam utisak da sam u zoni sumraka.
ja sam danas pricao sa mojima ovde a oni mi kazu: idi ako si budala neka te policija polomi. i sta ja i kako da dokazem ljudima da treba da rade?cena mleka mizerna,svinje i bikovi dzabe a mi magarci cutimo .... :udri: :nono:

Сви у Б.Е.О.Г.Р.А.Д.!!! :zli: :zli: :zli:
 
Samo polako. Dajmo malo više organizacije i vremena (ne previše), jedna detaljna razrada i krećemo!
Ovaj protest treba da ima poruku i pouku. Loše bi bilo da krenemo sa dža-bu jer "mnogi" u ovoj zemlji misle da je na selu sve svinjokolj, turšija i jaga na ražnju, a na sve to dobijamo još i subvencije i povoljne kredite! Neka to bude predstava našeg stvarnog položaja i stanja, a ako to ne bude imao ko da čuje i vidi onda "kuka i motika".
 
Nazad
Vrh