ASOCIJACIJA POLjOPRIVREDNIKA SRBIJE

Ministar nije odgovorio ni na jedno pitanje :udri:
 
toshiba ,,preduzimas li ti nesto,, ili ti je obaveza da uvek prozivas druge.e za vasu informaciju jos u junu mesecu asocijacija je trazila da se zakon o registraciji traktora odlozi bar za godinu dana, a sada smo spremni i da ponovo pokrenemo proteste ako se to ne ispuni, ali posto vecina vas sedi pored komp i ceka da drugi to odrade za njega, tesko ce se seljak izboriti za bilo sta.posto smo u temi protestna voznja kritikovani zbog nacina ostvarivanja ciljeva,ajd sada da se malo ponasamo europejski. KAKO? lepo. evo ja prvi necu registrovati traktor. i kada bi to uradila vecina kao sa camcima e onda bi slika bila drugacija, al ne lezi vraze nece to moci jer ce se odmah pojaviti dupelisci ove vlade koji ce reci ,, pa nemojte ljudi ako cemo u evropu moramo se ponasati evropski a evropa svaki dan sve dalje i dalje .do juce bila u opciji 2012 a od juce 2020 a mozda od sutra 3030 ili malo morgen.poz za one koji ocekuju da im bolje sutra drugi omoguci.
 
Verovatno su zamislili da ovako idemo od kuća do njiva ::jako_besan::

ford_new_holland.jpg


Važno da su za čamce i svoje jahte smanjili porez, BANDA!
 
provac je napisao(la):
toshiba ,,preduzimas li ti nesto,, ili ti je obaveza da uvek prozivas druge.e za vasu informaciju jos u junu mesecu asocijacija je trazila da se zakon o registraciji traktora odlozi bar za godinu dana, a sada smo spremni i da ponovo pokrenemo proteste ako se to ne ispuni, ali posto vecina vas sedi pored komp i ceka da drugi to odrade za njega, tesko ce se seljak izboriti za bilo sta.posto smo u temi protestna voznja kritikovani zbog nacina ostvarivanja ciljeva,ajd sada da se malo ponasamo europejski. KAKO? lepo. evo ja prvi necu registrovati traktor. i kada bi to uradila vecina kao sa camcima e onda bi slika bila drugacija, al ne lezi vraze nece to moci jer ce se odmah pojaviti dupelisci ove vlade koji ce reci ,, pa nemojte ljudi ako cemo u evropu moramo se ponasati evropski a evropa svaki dan sve dalje i dalje .do juce bila u opciji 2012 a od juce 2020 a mozda od sutra 3030 ili malo morgen.poz za one koji ocekuju da im bolje sutra drugi omoguci.

Al si ti brz na recima tu na sajtu :nono: ti se lupas po grudima kako ti tamo vuces neke konce i pricas na sednicama sa glavonjama ::lose:: ja samo pitam jel cete preduzeti nesto ili ne, a ovo nema veze ni sa eu ni sa zdravom pamecu! Jel si rekao kako ste vi postigli tamo neku nestasicu mleka i sta jos?? Hocete da vem se ljudi pridruze u vasem pokretu a vi samo kritikujete sve koji nesto pitaju ili kritikuju! (pricam o tebi licno posto se ti uvek nameces). A ja sigurno necu registrovati traktore, a nisam ni ove godine nista registrovao!
Vi kao asocijacija treba da zovete ljude na mitinge, da organizujete nesto, neke tribine u najmanju ruku! Ti si jedna svadjalica i nista drugo ::lose::
 
Predlažem da osnujemo asocijaciju ne registrovanih traktora :haha:(moram da se držim teme)
Predlažem da niko ne registruje sem tehničkog-tako sam ja ove godine uradio i to samo jednom-ni za jednu prikolicu nisam ni tehnički odradio (šta da radim samo za njih)
 
toshiba ti def zelis samo konstantno da se prepucavas na ovom forumu.i nemoj da iznosis neistine,,kako smo mi postigli nestasicu mleka,, i da dovodis ljude u zabludu.mi smo ukazali na buducu nestasicu mleka jos u junu ove god a ne da smo je mi izazvali odakle ti te inf, a izmedju ostalog uvek ignorises postavljeno pitanje vec ti je osnovni cilj da omalovazavas druge, ja te leo pitam ljudski sta si ti uradio zarad boljitka ove situacije u polj. da bi imao prava da kritikujes druge.sobzirom koliko postojimo i sa kakvim se demonima mi borimo mi smo postigli dosta jer je ocigledno da na prostoru ove nase zemlje niti postoje zakoni niti postoji uredjeno bavljenje polj, jer svako ima pravo da donosi uredbe i zakone kakve hoce tako da mi se cini da je veci red i veca organizacija na jednom seoskom vasaru.mi se borimo vec mesecima da se seljak pita a ne da drugi odlucuju u njegovo ime i sta se desava sada?e pa sada kad su nas doveli na rub propasti i drzavu i poljoprivredu zamenik ministra dragina gdin stegic jutros izjavljuje da ce prilikom donosenja odluke o raspodeli sredstava za iducu godinu biti konsultovane polj asocijacije iliti udruzenja.e a to je bash lepo ali malo morgen ,,sto kaze onaj u maratoncima doveli ste kucu do proppasti a sada ce nas da uvuku i da posle kazu ,, pa i seljaci su se pitali nismo samo mi krivi za stanje u polj,, jer kao sto vam je poznato iduca god je predizborna .mi smo odavno trzili da se pitamo ali mislim da je sada prekasno da mi vadimo trnje iz one stvari .pozzzz
 
Provac,

neces da registurujes traktor??Pa ni ja ne bi ali ko ce da plati kaznu:haha:??
Ti mozda u tvom selu Provo pored Sabca mozes sprovoditi svoj "Šerifski stav" ali nismo svi u takvoj mogucnosti
Nisam se dosada javljao ali sam samo pregledao postove pogotovo tvoje i zakljucak je definitvno isti kao sa zakljucane teme
Definitivno si antiprotivan,nakrivo nasadjen ili kako te vec neko nazvao Gargamel i pokusaj svoje nezadovoljstvo da sejes negde drugde.
I pored toga ja ti zelim puno zdravlja i srece u narednoj godini.
Ziveli :ppozdrav:
 
Oladi me malo Rabadzija... inace hteo sam reci nesto a to je .... DOSTA majmunisanja, osnujte partiju i onda se zalazite za paore... ovako necete nigde stici... ko ovo cita od ljudi iz vlasti :sta: :spavam: :udri:
 
Momci ajde prikočite više.Za vaše svađe i prepirke koristite p.p a ne ovako javno na forumu da kvarite temu.Ovo je tema Asocijacija poljoprivrednika Srbije i toga se i pridržavajte.Imam dosta razumevanja ali preteraste stvarno.Ili se držite konteksta teme ili nemojte uopšte ni pisati u njoj. :cao:
 
Ljudi nemojte se prepirati. Treba se udruzivati.
Stice se utisak, cim neko od seljaka zaradi neki dinar, na proizvodnji on
se pokrije po usima i cuti.
Svi koji su dobili neku subvenciju, povracaj, donaciju, cute.
Kada ulaze u minus sa proizvodnjom, onda se sete da im nije dobro. :sta:
E, pa dokle je god tako, nemojte se nadati boljitku.
Treba imati jedinstven stav.
 
Nazad
Vrh