ASOCIJACIJA POLjOPRIVREDNIKA SRBIJE

dobio si lepo uputstvo kako da se ponasas? imas puno tema off gde mozes da se zzz .tebe niko nije vredjao a ti vredjas, je ne zelim da se svadjam, vec da branim svoju asocijaciju i temu a ti otvori neku svoju i tamo prdi i smrdi i radi sta god, ja je necu ni pogledati, i necu je ometati.gde god se neko pojavi na forumu sa zeljom da se uclani u neko udruzenje odmah se pojavi posle 2sek gdin robert kish sa ponudom.pa kad je ta ponuda tako bogata otvorite temu i tu nek vam se javljaju clanovi (ne mislim nista lose).mi smo otvorili nasu i ko se javi dobrodosao je ,ali ne vredjamo druge .poz za gdina kisa vidimo se u indjiji
 
BANE IVANOV je napisao(la):
markodanube je napisao(la):
Pogledajte ovu reportazu mislim da je vrlo dobra .

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jN5oApHeFY8&feature=player_embedded[/youtube]

ma daj markodanube,pa zar ima još ljudi koji nasedaju na ovakve gluposti.LIČNO POZNAJEM SVU TROJICU KOJI SU GOVORILI"TO SU PRODANI LJUDI I MANIPULATORI."Zlatan Đurić ima pet članova u svojoj uniji zanima ga samo politika i lova izvarao gomilu ljudi.Branislav Mijatović izbačen iz Asocijacije Poljoprivrednika Srbije zbog primanja mita.(dobio traktor rus i to polovni,priplodne nazimice...) Čedomir Keco pre nekoliko nedelja dobio 70.000 Eura.Da li treba još da pričam, iako ne volim sto to moram da kazem javno ali necu da ćutim dosta mi je ovih smradova više.!!!!!!!!
NA čemu oni misle da prikupe pojene pa nije narod glup i retardiran pogotovo što ima snage i Srpska muda da kaže ko je ko i ko sta radi!!!!!!!
ne predstavljaju oni nikog iz Mačve ::lose:: ::lose::
 
bravo montoja.oni su samozvani lideri koji se dice NICIM jer iza njih ne stoji ama bas niko osim mozda nekoga ko ih forsira da idu od asocijacije do asocijacije ne bi li samo naneli stetu ili mozda razbili istu.to su ti takozvani blokatori napretka srske poljorivrede ili jednostavno receno manipulanti masama.koriste pozicije koje su nekada imali zarad trenutnih interesa.ali su provaljeni od svih postenih i normalnih ljudi tako da su im sati odbrojani ,jedino jos uvek mogu da mesetare jer ih trenutno jos uvek podrzava min polj zarad licnih interesa ali nece ni to dugo trajati jer je injima dosao kraj.pozzzzz
 
Oće li i ova tema po katanac... nešto se previše zamerate :udri:

provac je napisao(la):
dobio si lepo uputstvo kako da se ponasas? imas puno tema off gde mozes da se zzz .tebe niko nije vredjao a ti vredjas, je ne zelim da se svadjam, vec da branim svoju asocijaciju i temu a ti otvori neku svoju i tamo prdi i smrdi i radi sta god, ja je necu ni pogledati, i necu je ometati.gde god se neko pojavi na forumu sa zeljom da se uclani u neko udruzenje odmah se pojavi posle 2sek gdin robert kish sa ponudom.pa kad je ta ponuda tako bogata otvorite temu i tu nek vam se javljaju clanovi (ne mislim nista lose).mi smo otvorili nasu i ko se javi dobrodosao je ,ali ne vredjamo druge .poz za gdina kisa vidimo se u indjiji
 
kengure ako si se prikljucio ovoj temi samo zato da bi dao tu konstataciju onda je suvisna, nema smaranja osim ako to ne zeli da se svesno uradi ,tako da po tvome svako moze na svaku temu da da predlog da je smorena i dokle cemo stici, prema tome ostavite se takvih stvari i pustite ljude koje interesuje ovo o cemu se pise , a ne bane neko iz vedra neba i odjednom da predlog koji nema nikakvu osnovu.ucestvujte tamo gde imate interesovanja i zanimanja a, ne samo da bi druge omalovazili.na forumu ima hiljdu tema i ja se ne ukljucujem nigde gde nemam nekog interesovanja ili neke upucenosti vec samo ono sto znam i sto me zanima.pozzzzz :bravo: :ppozdrav:
 
ja se interesujem za ovo, cak sam i pitanje postavio, ali ne mogu da sacekam odgovor jer pojedinci dolaze da pisu u teme iako ga i ne interesuje nego eto cisto da lupi kontru, iznervirala ga zena pa aj ovde da se izdrka!!! muka mi je vise od toga na ovom forumu, jedna tema je vec zakljucana zbog pojedinaca(protestna voznja traktorima)... ovde smo da se dopunjujemo a ne da saplicemo jedni druge!!!!!
 
srkitransporter

I sada kako ja da smatram ono sto si napisao :sta: Da sam moderator i da mi je omoguceno, dobio bi jedan BAN pa bi se malo 'ladio do sledeceg ukljucenja ako bi ga uopste i bilo ::namigivanje::

Moderatori, moze li ovo malo da se sankcionise... :sta:
 
Svaka tema u kojoj se pretera biće trajno zaključana i tu nema šta da se polemiše.Ako vam je stalo do neke teme jednostavno se potrudite da je ne zagadite svim i svačim i imaćete uvek mesto gde možete pisati.
Trenutno ste svi dobili po jedan žuti karton. :cao:
 
@kengur

ja ne znam zasto si se ti osetio prozvanim i sta ti tu imas da smatras:haha: pitas me pa cu da ti objasnim kako da smatras, nisam ni u jednom trenutku mislio nekoga da vredjam, samo da ukazem na nedolicno ponasanje pojedinih i sad sam ja jos dobio zuti karton!!!!
 
Za privatnu prepisku koristite privatne poruke, a ne da smarate ostale sa vašom ličnom prepiskom. Naslov teme je ASOCIJACIJA POLjOPRIVREDNIKA SRBIJE, pa bi bilo lepo da se o tome piše, ko šta ima reći.
I bilo bi takođe lepo da se ne psuje.
 
ljudi braco sestre bez ikakve uvrede svim clanovima , ama bas svima ne mutite ovaj forum .ako neko ima nesto protiv, neka slobodno iznese da nam svima bude jasnije i lakse, a ne upadati u temu bez ikakvog razloga i jos se upucuju uvrede.otvoreno recite pa da prodiskutujemo ZA I PROTIV.dajte da se urazimimo i da vratimo stari sjaj ovom forumu i na prvom mestu ZNACAJ.ja se svima izvinjavam ako sam nekoga uvredio a nije mi bila namera , a isto to ocekujem od drugih.IDEMO NAPRED SA ASOCIJACIJOM POZZZZZ
 
provac ovde kod mene u selu smo osnovali asocijaciju poljoprivrednika pre par meseci i i da li je problem da i mi budemo vaši članovi s obzirom da smo malo daleko od Šabca.Prigrevica je kod Apatina.
 
ni najmanje nije problem poslacu ti putem pp broj tel pa cemo se dogovoriti,,veliki pozdrav za prigrevicu posto sam sluzio vojsku u Somboru pa mi je prigrevica ostala u secanju mislim pozitivnom.pozzzzz
 
Evo kako to izgleda kada na tv-u malo bocnu naseg ministra poljoprivrede...
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=LzSnTMJfiPc&feature=related[/youtube]
a evo kako ce nam biti u budućnosti
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zeYgw9-bDBM&feature=related[/youtube]
 
nismo ni saznali koliko je pšenice lagerovano u javnim skladištima. šteta što voditeljka nije isterala to pitanje do kraja. ministar je bio na nivou, stoji iza rezultata, a rezultati boli glava.
 
Nazad
Vrh