Arma Trak

Ja na 854 imam 1300rč star je skoro 3god. Sem redovnih servisa imao sam na 100rč reklamaciju na menjač okrzao se neki zupčanik i zamenjen je i za sada nije bilo problema. Takodje na 1000rč otišli ležajevi na reduktoru prednje vuče, zamenjen komplet reduktor. Usput je pucalo crevo hidro toplinga, skoro je prelivna cev na dizni prsla i curela nafta. Serviser je uvek u najkraćem roku dolazio i rešavsao probleme. Zaključak da je traktor vredeo tadašnjih 24e sa pdv. Ove sad cene su van pameti.
 
Poslednja izmena:
Da li zna neko kako stelovati kardan na 540e mi je sad 1000 obrtaja? ? Prebacio mi se ne znam kako?
 
Poslednja izmena:
Da li je neko menjao druk lezaj na 704.Zanima me koliko bi me to kostalo.
Ako je do toga.Uglavnom kada stisnem kvacilo oseczju se vibracije.Za sada lepo odvaja mada ne bi da napravim neko sranje bez potrebe
 
Ja na 854 imam 1300rč star je skoro 3god. Sem redovnih servisa imao sam na 100rč reklamaciju na menjač okrzao se neki zupčanik i zamenjen je i za sada nije bilo problema. Takodje na 1000rč otišli ležajevi na reduktoru prednje vuče, zamenjen komplet reduktor. Usput je pucalo crevo hidro toplinga, skoro je prelivna cev na dizni prsla i curela nafta. Serviser je uvek u najkraćem roku dolazio i rešavsao probleme. Zaključak da je traktor vredeo tadašnjih 24e sa pdv. Ove sad cene su van pameti.
Gde ste uzeli redoktor i koja cena
 
Hrnicar upravu si malo jace od 190.moram da pravim neke odstojnike po 5 cm sa svake strane....i duzi srafovi 100 evra samo srafovi plus strugar mogao sam da platim da mi neko ppseje repu za te novce....
 
Dva distancera od 5 cm koštaju oko 400 evra bez brezona i matica.Povećavajući debljinu tako i cena ide gore.Ja bi trebao da pravim od 22.5 cm da bi mogao da raširim zadnje točkove koliko treba pošto su mi felne fiksne ali mi se to uopšte ne radi jer će biti stavka Bogovska.
 
Nazad
Vrh