Alati i radionice

Ja sam bas hteo reci da najvise hvale Speedglas ali naravno spadaju medju najskuplje :D..ali opet ne stedi se na zastiti ,pogotovo ociju :cao:
Ova maska sto je Mityoo postavio je dobra jer pored klasicne zastite ima zastitu od Ultraviolet/Infrared zracenja sto je jako korisno.
Ima malo manji odziv ali sve u svemu odlicna je :)
 
U jednoj Švajcarskoj fabrici koriste maske koje koštaju 3000 franaka. Ne bacaju ih nego ih posle nekog vremena nose na remont.
A mislio sam da ću se ogrebati jednu... :osmeh:
 
Može predlog neke "ok" maske za 60~70e ?

Oko ti jeftinih maski treba se paziti, jer rade oni posao...al slabe vid posle korištenja istih!
Ja se nešto stručno nerazumem oko tih maski, al mi je frend atestirani zavarivač to pričao i treba se čuvati.
E sad neznam za nas hobi zavarivače, za nešo sitno što treba zavariti...hmmm neznam! Ko god prodaje te maske, svi će je hvaliti i ubediti da je to super i no problemo. Al praksa kaže drugo...
Bolje ono klasika sa zatamljenim staklom.
 
Danas uplaćen novac za automatsku masku Varstroj, sutra bi trebala da stigne pa ću odma probati i aparat i masku.
 
bice slika i objasnjenja kad mi je vrate trenutno nije kod mene cale je to nesto prepravljo od kompresora nekog
 
Nazad
Vrh