Alati i radionice

Neko od kolega je postavljao slike da je kupio baterijsku ledjnu prskalicu >>

U6wC6.jpg


Kako su se pokazale u radu ? Jesu cemu ?[/QUOTE]

Ekstra stvar....sa jednim punjenjem preko 10 kanti izgura i moze jos....
 
Jel mi moze neko nešto više reći oko plazmi? Kontaktne i bezkontkaktne? Treba mi za ponekad, ali da moze preseci materijal od 10mm bez problema, poželjno i 15mm. Ove kontaktne koliko sam informisan, zahtevaju čist materijal, a kako je sa ovom bezkontkaktnom, može li na ofarban ili zardjan materijal? Vidim ima i kineskih plazmi...
 
Ako ti treba za povremeno a do 15mm,mislim da je to sta skup sport,najbolje uzmi autogen i brener za secenje,a sa njim mozes i mnogo deblje da seces.
 
Bas tako,gledao sam i ja to ,pored toga sto su svi trofazni,cena je jako velika ako hoces nesto deblje da seces.Autogeno sece skoro isto brzo koliko i plazma,ima na netu gomila video snimaka o tome,plus mozes seci koliko hoces debljine,od par mm do nekoliko desetina cm.
 
Video villager ledjnu prskalicu u delu,lepo radi i imala onu duplu racvu...bas lepo rasprasuje,ja i dalje radim sa staru dobru bakarnu moravac ali uvek ti se ledja okvase jer tamo gde tregeri zakaceni cini mi se da svaka vremenom popusti,mada i to nije strasno s obzirom koliko je stara.
 
Da li koristi neko stabilizator napona i ako da, kako ste zadovoljni? Imamo problem sa naponom koji non stop varira. Sa 220v sad pa sad padne na 150v i to se toliko često dešava da više ne znamo šta ćemo. Najveći problem je laktofriz za mleko, za 2 meseca već treći put crkava zbog napona.
Danas smo bili kod nas u distribuciji i teško nama sa ovakvim ljudima na vodećim mestima. Jedini njihov komentar je bio da seljaci hoće da im radi sve kao u Njujorku, a pritom ne plaćaju industrijsku struju.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Video sam kod automehanicara u komsiluku 5-6 kom ovakvih srafcigera, sto znaci da nisu tako losi. Ima ih kod kineza za 150 din. Bugarska marka izgleda.
https://m.kupujemprodajem.com/138-srafciger-XITELI-17511775-oglas.htm#mhs0-1529178557684


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
Uzeo sam 1 kom radi probe i mogu da kazem da nisu losi za 150 din, magnet je jak (drzi 4 srafica) tako da je zgodan za elektronicare. Jedino sto mi se ne dopada je da vrh nije bas najbolje odradjen, ali ne stvara smetnje u radu.
0ea4c3d2539526aa5ef53f32d3a0cd4c.jpg
d8d7e319e732900fce14d118ec2f7b0a.jpg
b789235eed6045a1dce06f49deda4aef.jpg
e0859599c15e62123b8b7f955ffa16f9.jpg


Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh