Alati i radionice

Juče pazario ovu spravicu.
12112011642.jpg
 
Evo do malopre sam bio u garazu sa jednim likom iz mog sela . Radio mi zupcasti na mog Hunday-ia.

---------- Poruka napisana u 00:02 ---------- Prethodna poruka je at 00:01 ----------

1418t1w.jpg
 
Da li itko od vas koristio TOPTUL alat? Kod nas ih prodaje jedna firma, meni treba za točkove (cijevasti) 30 - 32 cijena mu je 30€. Pa zanima da li taj alata opravdava svoju cijenu. Inače ponuda cijevasti ključeva je slaba. Nekako mi ovaj TOPTUL izgleda najbolji.
 
Onaj krug u donjem desnom uglu zasta on sluzi? On me podseca na neka slicne sajmne sto je meni u fabrici slao Roleks. Posalje mi 5.99mm i drugu 6,00mm. Tako da kad napravim drsku na dijamansko glodalo , ta drka ne sme da prodje kroz onu od 5.99mm , a da prodje kroz onu od 6mm. A sve se rucno radilo , a gazda i sef stoje iza ledja i kazu brze Dragane , brze Dragane.
 
evo kako sam resio da u buduce nema mesanja alata iz jedne masine ili traktora u drugu...i plus dve garniture kljeceva za radionicu i hangar.
25s7u48.jpg
 
Sve je ok , ali ova zelena boja nista ti ne valja. Zuta , crvena , te boje su jako uocljive i te kljuceve sigurno neces izgubiti kad si na terenu.
 
Te farbe sam imao pri ruci,imao i belu,crnu,srebrnu...ali bas iz razloga primetnosti nisam ih upotrebio...a i nisam neki majstor bas da gubim alat po terenu...ako ne cuvas ono sto imas,neces imati ono sto nemas.
 
Nazad
Vrh