Alati i radionice

@kiraj i ja sam ga napravio ali od drveta. I mogu ti reci da nece svaki put da naostri dobro,jer opet taj alat za ostrenje drzis u ruci i ne prislonis ga pod pravim uglom na kamen za ostrenje...
Kod mene je alat fiksiran za zaštitu .Zbog toga sam ga i pravio od metala.Dobar je za burgije preko 6 mm.Možda napravim jedan za manje burgije.
 
Jel ima neko električnu oštrilicu za burgije?

Imam ja ovakav uredjaj:

0000263047.s-fd70af7bab9864f2f9329f0b1f0a415d.x-940x800.jpeg


Za amterske potrebe radi zadovoljavajuce. Iskreno, kupio sam ovo jer je u kompletu sa strojem doslo cjelo cudo JAKO DOBRIH burgija za metal a i samo ostrenje radi dosta dobro samo treba jako puno zivaca jer je stroj za amaterske potrebe.
 
Ne može sad nešto da se lupa baš jako na njoj i to jer nije masivna kao prava, ali sto se tiče stezanja garantujem može duplo jače stegnuti nego ijedna obična.
Ove dizalice su prava stvar ja ih koristim za svega, od jedne sam napravio presu za cijeđenje voća.
 
Gde bi mogao da nadjem mali remeni kais za Einhelovu hoblericu,jel imaju negde predstavnistvo servis?

Imaju servis pre ulaska u Surčin kad ideš sa Novog Bgda, samo su izuzetno neprofesionalni i neuki majstori koji im tamo rade, pišem iz ličnog iskustva ali i od drugih koje sam baš tamo susreo, al tebi treba deo pa probaj da iskopaš

EINHELL
Ulica Vojvođanska 386
Servis info:011/22 69 162
 
bufa befava necu da prodam ove makaze za sajle , jer posto volim alat i stalno ponesto majstorisem onda sigurno ce da mi zatrebaju.
 
Otkad ja govorim da su Jesenice lose. Probas bilo sta bolje i vidis da je ono sto je "radilo radnju" vise ne radi. Daleko sam od profesionalca zavarivaca ali imam puno dvoriste rdjavih prikljucaka koji se stalno trgaju a sve trojica sofera imamo tesku nogu pa ima i tu nesto...
 
Do sada sam vario sa Jesenice Slovenackim elektrodama. Iako ih ovde vecina kudi ja sam zadovoljan sa njima. Ne kazem da su najbolje ali dobro odradjuju posao. Posto dosta hvalite oerlikon elektrode koja je njihova cena i gde se mogu naci u prodaji, probao bih da vidim razliku.


zN3Qk
 
Oerlikon elektrode - izgooglati "ICI ZAVARIVANJE" firma je u Zemunu.

Послато са C5303 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh