Alati i radionice

Da posaljem sestrica da pomogne?
8af232e63dd19e70ca991d905af9fccc.jpg


Послато са M2006C3MII помоћу Тапатока
Luka , nemoj ga učiti pogrešno. ZAŠTITA na prvom mestu pa ond sve ostalo.
 
Za zaštitu će najbolje sam da nauči i da vidi koliko vredi to tako ide :D Dok ne uhvati var niko ne ceni masku, al nakon jedne neprospavane noći, masku stavljaš i kad prolaziš pored aparata, isto i naočare, dakle dok se ne opeče neće da krene da ceni :D To je razvojni put i saveti i priča ne pomažu, samo praktično :D
 
giQNL9r.jpeg



Probao da rastavim rukavac prednje osovine na starom Fendtu . Ima lufta. Vjerovatno u vezi cahure br 2.
Odvrnem maticu 12, al nema sanse da izbijem rukavac br 13 koji ima kroner sa kronera dijela 14. Pije wd al neide cekicem kad se udara . Za radapciger nema mjesta da uhvati smeta poklopac 10. Jedino neki radapciger sa tanjim kukama jer ima zazora par mm , al taj onda nebi izdrzao. Dali da pokusam da grijem br 13 okolo? Plasim se da ne oslabim nesto

Pokušaj istovremenim udarcem 2 čekića po dijelu br. 13. Na taj način sam uspješno rastavljao konusni spoj. Od vibracije popusti. Možda pomogne, a vjerujem da neće štetiti.
 
Da li jos neki proizvodjac sem Parkside ima aparat samo sa co2 opcijom?
Ne treba mi kombinovani.
(Citaj: "zeznuo se kad sam uzeo hugong extrime160 sto nisam uzeo kombinovani)
Razmisljam uzeti zbog nekih limova, ne tako cesto da mi zatreba ali kad treba voleo bih da imam.
Koristio bih punjenu zicu ako radi bar slican posao kao aparat koji koristi gas.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
А та направа има конус за постављање "радног органа"?

Је л' негде декларисан обртни моменат који она прави?
 
Овакву ломилицу и ја имам, зло када заглави бургију. Једном бушили неку плочевину и отац је ослони на цеванице, када је заглавила стисло му руке не може прекидач да пусти на врх главе га је побола. После смо на ручке стављали цеви и двојица још додатно је држе и опет када заглави зна да тргне као зло.
 
А та направа има конус за постављање "радног органа"?

Је л' негде декларисан обртни моменат који она прави?
Mk3 je busilica,ali meni prvenstveno treba ona zbog krunastih burgija (weldon prihvat),pa cu morati adapter kupiti za njih,a adapter kosta kao da je od zlata ....
Za obrtni moment nemam pojma,evo linka od novih busilica ,zbunjuje me sto pise 1700w te nove a isto 32 mm u metal kapacitet ...
Rotary gutbuster :haha:,bas je gutbuster xd ...

@mirosti Prava stvar.Jel ti magneti slabe vremenom mozda ?.Po oglasima jako tesko se nalaze magnetni stalkovi za busilice,a i skupi su bas bas ....
 
Миров сталак је канда електромагнетни - не видим полугу којом би мрдао сталне магнете.
 
Znam elektromagnetni,ali kontam mozda se tu nesto trosi vremenom,slabi ...ako taj elektromagnet drzi stalno istu silu magneta to je onda odlicno.
 
Кад кажеш апарат "Кончар", мислиш на неки стари трансформатор где су на крајевима каблова који се каче негде на или у апарату преко упресованих или заливених крајева са окцима које фиксираш шрафовима?

Ја сам неколико таквих окаца различитих димензија, за различите пресеке каблова купио у продавници електро опреме, где је било и самих каблова за заваривање (лицнасти од педесет квадрата је ту коштао око 'иљаде за метар). Пар тих окаца сам спресовао на кабл од 35 квадрата у шрафштуку, а једно веће окце ћу накалемити на парче кабла од 50 квадрата код типа који упресује хидрауличне фитинге.
 
@dusanbos
Ako misliš na Dinsa konektore, imaš ih na Ali-ju muških i ženskih za sitne pare, tipa 5-6$. Varijanta 9 ili veći 13.
Doduše, ima ih i kod nas po oglasima i KP.
Kablove licnaste ispod 25 kvadrata nebih ni gledao..
 
Nazad
Vrh