Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ceo dan čitam poruke sa foruma, a treba da radim papirologiju, a ništa nisam uradio, a sada će završni račun. Ko me šiša kad kasnim jedno godinu i po
 
sad kada cuje te sta sam ja radio smejace te se ali neka nema veze ja sam posto dosta baliram slamu i detelinu pa neznam sta cu sa tim vrpcama onda tako zimi kada nije sezona vezujem vrpce da bih posle pleo stranke za utovar bikova,nahranio stoku veceras,i evo me za kompom
 
branko je napisao(la):
genic je napisao(la):
a sada će završni račun. Ko me šiša kad kasnim jedno godinu i po

Nije valjda da kasniš toliko sa završnim računom?

:haha: ma ne kasnim sa završnim, nego sa forumom pa ima toliko tema koje treba da pročešljam. Da kasnim godinu i po sa završnim, sad bi bio u KP domu i to sa kForumom
 
Danger čestitam...
Hitno teraj tastaturu na remont.

Danas sam radio ono što svi najviše volimo: čekao sam u redu u PIO, zatim se šetao po kancelarijama u opštini i na kraju plaćao ratu kredita u banci. Sve bolje od boljega... ::lose::
 
branko je napisao(la):
Danas sam radio ono što svi najviše volimo: čekao sam u redu u PIO, zatim se šetao po kancelarijama u opštini i na kraju plaćao ratu kredita u banci. Sve bolje od boljega... ::lose::
Isto sam i ja radio ::lose::
 
šandor je napisao(la):
branko je napisao(la):
Danas sam radio ono što svi najviše volimo: čekao sam u redu u PIO, zatim se šetao po kancelarijama u opštini i na kraju plaćao ratu kredita u banci. Sve bolje od boljega... ::lose::
Isto sam i ja radio ::lose::

Izuzev plaćanja rate kredita obavljao isti, svima nam omiljeni posao, čekanje u redu PIO, pa u opštini.
Polako se svakim danom povećava gužva na šalteru gde se overavaju ugovori. Sada u opštinu dolaze i oni koji odavno tu nisu bili, sve samo da potpišu ugovor. Ja sam počeo da izigravam taksistu za ove od kojih ja uzimam zemlju u arendu.
Sve mi je nekako jače uverenje da je sve to za džabe, jer verovatno država neće imati novaca za premije... :sta:
 
iso na predavanje o dekalb hibridima i PRP Boden I PRP Vegetal mineralima i posle predavanja besplatan rucak :ppozdrav:
 
KishRobert je napisao(la):
branko je napisao(la):
Taj težak posao mene sutra čeka nakon predavanja o Genetic hibridima.
da li si ti neki predstavnik genetika?

Ma, nisam, nego sejem njihove hibride, pa me za svaku prezentaciju obavezno zovu, jer mogu nešto reći o istim.

Danas sam opet taksirao, i vozio zakupodavce u opštinu na potpis overe ugovora.
Završio sve u fondu za zdravstvo. Eh, kada neko hoće, onda sve može odjednom da završi, a ne da te šeta sto puta od vrata do vrata.
 
odjurio na licitaciju u Mramorak. Kao zanimljiva ponuda, a gorile nisu dale početne cene u novinama, a mašine skupe kao da su nove i . . . . i ništa, džaba sam krečio.
 
Ja sam danas stavio na naklijavanje semena koja sam tretirao prošle godine ,a koja su mi pretekla.
Greota da se baci ako ima klijavost.Ostalo mi je suncokreta za oko 3 ha i kukuruza za 2 ha.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh