Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
i ja sam malo farbao ali posto sam totalni antitalenat i brljavko za pikaso poslove moje farbanje se kao i uvek pretvorilo u mazanje.no bolje i to nego nikako.

inace rec je o sestorednoj sejalici koja je sklapana od dve tri...
neke baterije su zelene neke plave a neke kobinovane.
posto imam kantu od 30 l crvene boje sudbina je htela da moja sejalica olt-nodet bude u imt boji

img1593pm9.jpg

IMG_1906.jpg
IMG_1904.jpg
IMG_1905.jpg
IMG_1908.jpg
 
I ja sam kaoi Kloki farbao... Takodje crvenom bojom... Zmaj prikolicu!
 
Obilazio njive ljudi sve je suvo , neće biti ovome dobar kraj ! :nono:
 
Taman sam mislio da odem malo sa setvospremačem da primpremim zemlju za grašak, kad ono noćas pljusak sa grmljavinom, ko usred leta.
Znači da treba nastaviti :spavam:.
 
Kiki to sam ja narucio lepo vreme da mogu da farbam sad da vidis kad narucim kisu! :kisa:
 
Znači mityoo samo da budem dobar sa tobom i leti nema problema ni za sunce radi sušenja lucerke , a posle jedan dobar pljusak da krene da raste . Kako moj prijatelj daje odgovor na pitanje kad je najbolje sejati , kaže pre kiše ili gledaj da te kiša uhvati na putu kući .
 
U mene toliko kise da je provalila voda u stalu sa kozama....poplava..trebalo je to sve sanirat. a ovo je drugi put u par dana. Prije par dana su mi se utopila 2 mala janjeta
 
@ Chugi
Pa premestaj diskusiju nema frke! Ja nemam pristup tog nivoa da to mogu da uradim a glupo mi je da me covek nesto pita a ja da mu odgovorim u drugoj temi pa onda ispreskacemo iz teme u temu pa posle kad neko cita nema pojma o cemu je rec! ::namigivanje::
 
Ma premeštam ja nije problem, a i nije do tebe grška, nego do Kikija, pitao je u pogrešnoj temi, isto kao što je pitao ovde mogao je da te citira i prenese pitanje u temu o balirkama i izgledalo bi kao što sad izgleda ::namigivanje::
 
jaa sam danas prodao 2550 kg deteline , zamenio ulje u traktoru ,ocistio cecntrifugalni filter koji je bio katastrofalno prljav saprao spolja traktor od ulja i pomogao ocu da napravi koncentrat za svinje!!

:cao: :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh