Šta ste radili danas?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
25+18=43kg neto +(7 kg tara )=50 kgbruto :haha:
 
Ja sam danas oprao traktor i podmazao,a kasnije isao da obidjem njive. Na jednoj njivi mi sumari napravili put :zli:
 
sumari ili lovci? meni su tako pretprosle godine vozili po zitu u junu...s druge strane njive kanal, nema kud dalje...mora da su nesto upucali al' ne na smrt...jbsm im mmcu :zli:
ish'o da obidjem zito...obelezio ogumke pod misevima i zatrp'o rupe..ima da padne trovanje u subotu...
 
Ma meni su sad i po ovakvom malom jecmu isli jebali su mu kevu. A i ja cu njima ako saznam ko su a sumari su 100%. Sutra ce dobiti poklon iznenadjenje od mene :zli: :zli: :zli: :zli:
 
inace imam jednu njivu koja je "dobra precica" jer je cela tabla ogradjena kanalom i bas naspram moje njive nema kanala pa su tud terali,deda je jednom bio ostavio staro krilo od drljace u korov :D :D
pre par godina smo prokopali kanal dovoljan da ne mogp proci :cool:
 
Dangeru sutra ih to ceka. Pa cu kod vulkanizera na pivo :D da vidim ko su ti pametnjakovici :D
 
ja sam iso u obilazak cjele bosne sa kumom da kupi auto i nista valjano nismo nasli
 
Prepodne sastavio suncegrablje a poslepodne prckao po multipoveru na ursusu i mozda nasao problem. Sutra cu da ga sastavim pa ke da vidimo!
 
Ma izgleda da nije bio sastavljen kako treba...Nisam mogao da vidim posto je pristup zaj...n ali ako sam dobro napipao vijak za stelovanje 39 nije bio u lezistu kocnice multiplikatora 56
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh