Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jutros nekiog 533 rasturao, otisnuo se čoveku u šumi pa malo razbio karter, zvono, prednji trap, haubu i još neke sitnice, a posle podne brao malo kukuruz pa malo pre stavio u čardak( u ponedeljak nastavljam branje).
 
Nedelja a ja se probudio u pet sati... ::lose:: A radnim danom jedva ustanem u pola osam.
 
Danas nećemo ništa raditi.Ostalo nam je da se kruni i ore ali u delu atara koji još ima vode.
 
Ljudi , posto sam ja svez poljoprivrednik jel moze neko da mi kaze dal se radi danas na njivi posto je svti Luka:haha: Ja se izvinjavam na off topicu ali ako se moze danas bih tanjirao i posejao jecam :)
 
danas nije crveno slovo, jedino sto je nedelja, mada kazu za seno i leba nema crvenog slova, inace ja ne radim na crveno slovo, al na Svetog Luku prepodne radim a uvece idem na slavu
ja cu sad da idem da drljam i da sejem zito :cao:
 
cika_jova je napisao(la):
danas nije crveno slovo, jedino sto je nedelja, mada kazu za seno i leba nema crvenog slova, inace ja ne radim na crveno slovo, al na Svetog Luku prepodne radim a uvece idem na slavu
ja cu sad da idem da drljam i da sejem zito :cao:
Zar nije svaka nedelja crveno slovo?
 
Ja svetkom i nedeljom nista. Bog je rekao sest dana radi, a sedmi se odmaraj. A i kad god sam posao nedeljom nesto da radim, nesto je poslo naopako. Nije bas toliko zapelo. A i da jeste, bolje cu da radim nocu, nego nedeljom, ili nedaj boze na crveno slovo. :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh