Šta ste radili danas?Sedmi deo...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Počeli da beremo naš kukuruz.Dovukao pet punih prikolica sa njive,nastavak ujutro.
 
U odnosu na ljude sa ovog foruma ja sam neradnik ali danas je bilo za Ginisa, od 10 jutros do sad, jeb.m ti kuću i kud je napravih, nikad kraja, rupa bez dna! :udri:
 
Lala iz Banata je napisao(la):
kombajner je napisao(la):
Bio do grada,otac platio seme tritikala,psenice i vestak kupio naftu i posle toga usluzno branje ! izgubio sam jedan noz na tarupu i sada mi vibrira ceo kombajn zbog tog jednog noza sto ispao!
Pod hitno stavi taj noz, jer je sad tarup dinamicki neuravnotezen.
Bas tako neuravnotezen je pa mi vibrira strasno al nisam hteo da ostavim nedovrsenu parcelu! sutra mi je to prvo sto cu uraditi :ppozdrav:
 
cijeli dan se zezao oko one prikolice sa kardanskim pogonom , posle toga malo :ppozdrav: i evo sada došao sa probe folklora
 
Upravo se vratio iz zasjede ostalo mi nesto hrastovine za ogrev gradju izvukao i nasao se pametnjakovic dodje u 5 ujutro cisto natovari prikolicu od dva metra kao nem se cim grejati a ti si vjerovatno sebi spremio dok jos nisi ovo odvukao. Bilo malo :udri: ubjedjivanja i posle :udri: :udri: :udri: :udri: jos malo ubjedjivanja postignut dogovor da i piljevinu od rezanja doveze na moju adresu. Isplatilo se dobro smrznuti.
 
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
Upravo se vratio iz zasjede ostalo mi nesto hrastovine za ogrev gradju izvukao i nasao se pametnjakovic dodje u 5 ujutro cisto natovari prikolicu od dva metra kao nem se cim grejati a ti si vjerovatno sebi spremio dok jos nisi ovo odvukao. Bilo malo :udri: ubjedjivanja i posle :udri: :udri: :udri: :udri: jos malo ubjedjivanja postignut dogovor da i piljevinu od rezanja doveze na moju adresu. Isplatilo se dobro smrznuti.

a batine :sta:
 
savoris je napisao(la):
poljoprivrednik u pokusaj je napisao(la):
Upravo se vratio iz zasjede ostalo mi nesto hrastovine za ogrev gradju izvukao i nasao se pametnjakovic dodje u 5 ujutro cisto natovari prikolicu od dva metra kao nem se cim grejati a ti si vjerovatno sebi spremio dok jos nisi ovo odvukao. Bilo malo :udri: ubjedjivanja i posle :udri: :udri: :udri: :udri: jos malo ubjedjivanja postignut dogovor da i piljevinu od rezanja doveze na moju adresu. Isplatilo se dobro smrznuti.

a batine :sta:
[/quote Na taj vid ubjedjivanja sam mislio nisam nasao prikladniji opis za to. Batine su pale i vec je druga tura vrcena nisam bio ni svjestan koliko je frajer otjerao bilo 5,5 kubika oblovine a u dvije tere frajer digao 4 metra i jutros se vratio po jos jednu
 
Jutros natovario prikolicu trupaca, zatim to oterao na strugaru, stružem grede i letve pravim neki tren... Sad treba da idem u Čačak, u 15h imam neki sastanak u muzičkoj školi, aj da su rekli u nekoj kafani, al u školi, čuo sam da ta škola ima u Čačku al gde se nalazi pojma nemam, maram da idem 1h ranije da tražim... :zli:
 
Dukanac je napisao(la):
Jutros natovario prikolicu trupaca, zatim to oterao na strugaru, stružem grede i letve pravim neki tren... Sad treba da idem u Čačak, u 15h imam neki sastanak u muzičkoj školi, aj da su rekli u nekoj kafani, al u školi, čuo sam da ta škola ima u Čačku al gde se nalazi pojma nemam, maram da idem 1h ranije da tražim... :zli:
A da su rekli u kafani nebi isao sat ranije traziti. Kradu li se kodvas vec srusena drva ili su lopovi fer da sami sruse sebi
 
E da su rekli u kafani ne bih išo sat ranije da tražim, ali bi isšao sat ranije :D
A drva, bogami kradu se... Ostaviš ih da prenoće uvek fali 1-2 metra, kradu umetrena, obaljena, a bogami znaju da udju u šumu i da sami naseču, medjutim od kako su dobili po kičmi kod mene skoro da ne kradu...
 
Kod mene komsija drzi drva pored puta i u sumi na 20metara od glavnog puta samo je potrebno da se zaustavi auto izadje iz auta i trpas u gepek jos niko nije dirao!! niti sam cuo u skorije vreme da je nekomo bilo sta zafalilo !! Kakvi su to ljudi sto kradu :zli:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh