Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svim prijateljima iz Srbije srecan Uskrs!!!!
Juce je bila proslava Uskrsa u grckoj crkvi, verujte mi ono je trebalo doziveti, jagnjetina na raznju, a ni manje ni vise nego 5 komada!!! Rusi, Grci i nas 6 srba,od toga petoro iz moje porodice i jedna zena koja zivi u Americi a poslom je bila ovde i svratila u crkvu, grci nisu stedeli ni na jelu ni na picu ni na veselju,slavlje je trajalo do 18h, igralo se pevalo, kao da smo tog dana bili svi jedno srce i dusa, saljem vam slike sutra iz crkve posle sluzbe.
 
Prepodne cekao u red za zahtev za avans posle podne tovario slamu za prodaju sad predvece prskanje kukuruza i da nije pala kisa jos bih bio na njivi.
 
Evo sta sam radi veceras od 19-20h.


drbal5.jpg
2w5u6u1.jpg
of3qkl.jpg
25tatc6.jpg
 
Vozio sam traktor. Pozajmio mi jedan moj poznanik traktor da prebacim ovu moju kombinaciju u garazu. jer sinoc sam je kupio , i plasim se da Svajcarac ne proda 2x masine . Zato sam prebacio moje masine na sigurnom (nadam se).
 
Jos jednom sam kupio od ovog gazde neke masine i posle hteo da me zezne. Posto ga poznajem ,ovog puta psihicki sam se spremio a i obezbedio sam sopstveni prevoz. Zamisli ne moze da mi prebaci masine 2km do garaze , jer nema vremena , a ima vreme da mi pola dana tovari na prikolicu za kola , jos iz 2 navrata. E tu sam video da nesto mucka , odma sam otiso kod jednog lika kome sam vec 2x do sada placao da mi radi ovakve usluge , ali veceras kaze da je puno kasno , dao je meni traktor da sam zavrsim poso.
 
Za traktor nemam reci. Nista on ne ide bolje nego Stajer moga brata , ali ovaj menjac na njemu je mnogo savremeniji.



2liwjyu.jpg


Najbrze moze da ide 41.5km/h
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh