Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto se ljutis . Moras da ides tamo , ako svi cutimo oni ima da nas uniste. Zato glavu gore i ako treba i dan i noc , sve dok ne izborimo nasa prava.
 
Kad sam bio u Srbiji ja sam redovno isao na demonstrcije. Sad ne mogu da budem i ovde i tamo. Dolzim u Srbiju za 7-10 dana. Ali ako zatvaranje puteva bude potrajalo do tada , ja cu te kontaktirati da me obavestis kojim putem da prodjem do kuce. Tvoj broj imam.:ppozdrav:
 
Evo i ja vezbam da crtam na kompijuteru. Tacnije vezbam AUTOCAD 3D. Ako neko zeli da mu nesto nacrtam slobodno neka mi posalje skicu , a ja cu pokusati da to stobolje uradim.
 
Eeeeeee, gde ste, nema nikog!!?
A da,ovo je chat sta ste radili danas!?
A danas se samo krkalo i pilo!!!
:ppozdrav:Da vidimo ko ce sutra mamuran raditi!:haha:
 
Iako je praznik rada kod mene nema odmora, bliži se slava pa posla koliko hoćeš, ako je neko besposlen ajd upomoć.
 
Тако и код мене, Косјерац. Цео дан варио, радио систем кпк, окопао траву у винограду и једва нашао времена да дернем два пива. Џабе што је био слободана дан на послу кад код куће посла преко главе. А што кажеш, за који дан ће нам слава Ђурђевдан. Ваља се припремити..
 
slobodan dan dobio na poslu al zato sam se umorio u malinjaku samo tako,ceo dan kosio,moji zavrsili okopavanje
 
Rostilj , pivo , opet rostilj . ,kisela , a bila i domaca , odspavao ha ha , opet rostilj , daleko bilo ne moze covek da dise kada se ovako prejede ., a vecerao nisam mogao , da odlucio prasad , sledeca tura , ako da bog ovoj lepo ceni .. a sutra servis i da odvezem pogodjenu prasad za tov ..
 
Danas izvadio ribolovacku dozvolu, moze da pocne da se trebi riba. Inace dozvola kosta celih 600. dinara.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh