Šta ste radili danas?Deseti deo.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Danas sam obisla jednu mini farmu pilica, zena ima 200 komada i hoce da krene sa hranom koju mi proizvodimo, pilici inace imaju mesec dana i oko 1kg, zevkaju vrucina im, pojilice prazne a u hranilicama "nesto" da je cist prekrup bilo bi dobro, nego neke mekinje i po nekozrno mlevenog kukuruza,da ne kazem u tragovima... Kupila je od nes 100kg hrane da ih dogura do 1,3 kg pa a ih proda i onda krece od starta sa nasom hranom.
Udelila sam joj sve moguce savete pola na englekom i po nesto na portugalskom i po neko dodjavola mi izletelo na srpskom.. nadam se da ce da me poslusa sve sto sam joj rekla, bar da im daje vodu redovno , u utorak idem opet u obilazak...
 
Prvo pecanje ove godine,neću spavati večeras k'o dete pred ekskurziju.:ppozdrav:
Sutra uveče javljam kako je bilo,ako ne zaguzimo u nekoj kafani...
 
Danas mi bili iz NIS-a.Imaju u planu da pređu preko moje njive sa nekim kablom.Planiraju štetu na nekih 500m kvadratnih i nude nekih 14000 odštete.ja im nisam dozvolio ulazak bez 1500E i to da pare legnu na račun pre početka radova.Ponudio sam im i drugu varujantu-da mi plate 10 000E za tih 2 jutra i nek rade posle šta hoće.
 
Na jebe*** faxu od 8 do 17 i 30h,da popizzz....onda brzinsko pakovanje i kuci.
Sad se jedim sto nisam kupio crvica pa da i ja sutra skoknem do bare malo pre podne,a sutra mi dolazi u goste jedan uvazeni clan. :osmeh:
 
Bio lep i ugodan dan,upalio skuter posle vise od pola godine,oterao ga na pranje,odneo u servis majstorima neki lancanik da mi zavare,posejao semensku soju da ispitam klijavost,obisao ogledne njive i kao najbolji deo dana mi je bio clan Becarina pusta na zalost jako kratko al ugodno druzenje. :cool:
 
Ja danas kao i predhodnih dana bio na kurs informatike. Pa u pauzi za rucak sedeo sam u parku i rucao senvric . Nisam ni primetio od cega su svajcarsi napravili ovu puvelu. Tek kad sam se priblizio da bacim najlon od sendvrica , ja sam video da je ovo obicno gvozdeno bure zakopani do pola u zemlju.

2m4oq2p.jpg
 
I ovde moze svasta da se radi , ali ovde za razliku kod nas , ovde policija radi muski svoj poso . Gledao sam jednu emisiju o nekim lopovima. Prica jedan od njih kad ga uvatili svajcarski policajci on nije vise verovao da ce ostati ziv od tolikih batina. Takodje sam cuo price da je neko pratio sanitet kroz celu Zenevu ( ovde kad su rotaciona svetla ukljucena na: sanitetu , policijska kola i vatrogasna . onda se svi sklanjaju u stranu da oni prodju, na semaforu oni imaju prvenstvo prolaza.) : taj je ostao dozivotno bez dozvole.
I mogu da kazem da ovde ima preterano mnogo policajaca, na svaki korak sretnem policajca.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh