Šta će raditi poljoprivrednici 16.marta 2014.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepo je kad se sanja.Kažu stari kad imaš ružan san pogledaj u prozor i možeš da nastaviš mirno da spavaš:osmeh:
 
Kolega Dusko 58 nisam lala ali mrzim amere od 99 god. samo zbog tog mosta cak sam i rodbinske veze prekinuo zbog te greske sto su preskocili taj most.Kolega putin zestok si ti momak spusti malo loptu ovde smo da se druzimo i lepo ispricamo a ne politicki vrsimo pritisak na druge.Pozdrav svima i samo opusteno.
 
Kolega Dusko 58 nisam lala ali mrzim amere od 99 god. samo zbog tog mosta cak sam i rodbinske veze prekinuo zbog te greske sto su preskocili taj most.Kolega putin zestok si ti momak spusti malo loptu ovde smo da se druzimo i lepo ispricamo a ne politicki vrsimo pritisak na druge.Pozdrav svima i samo opusteno.

нема овде политике,нека буде свако за кога год хоће,али приче о глупостима аутономија сецесија,република на то ћу увек да одговорим,мада ми није јасно како то модератори допуштају да се пољо форуму пишу жеље за разарањем државе...
 
Putin mnogo se praviš pametan.Po samoj lokaciji u tvom profilu se vidi da si čovek ni na nebu ni na zemlji.Ako s ti već živiš u veštačkoj tvorevini zašto ne dopustiti da i mi probamo tako.Pa ako nam ne bude valjalo mi ćemo se vratiti u Beogradski pašaluk u ponizno ih zamoliti da nas i dalje KRADU,NEPOŠTUJU,BLATE,PRAVE LUDIMA,ZADUŽUJU,ISCRPLJUJU.......
 
Putin mnogo se praviš pametan.Po samoj lokaciji u tvom profilu se vidi da si čovek ni na nebu ni na zemlji.Ako s ti već živiš u veštačkoj tvorevini zašto ne dopustiti da i mi probamo tako.Pa ako nam ne bude valjalo mi ćemo se vratiti u Beogradski pašaluk u ponizno ih zamoliti da nas i dalje KRADU,NEPOŠTUJU,BLATE,PRAVE LUDIMA,ZADUŽUJU,ISCRPLJUJU.......

Теби би и одговарало,ако се имало заведе реда ти си међу првима на тапету,ако и Драгин који ти је и омогућио то,ћути и покриј се по ушима да не почне м да пишем по реду..
 
Nemoj da vrijedjas, zasto je moja drzava vjestacka?
Зато што то њему тако одговара да каже,зато што је кренуо са трулим 560 и фергом и за 3 године купио 3 нова трактора и 2 нова кола и попео обрадиву земљу на 80 ха..зато што кука МИНИСТРУ СРБИЈЕ како је осиромашио а купује опел инсигнио 2 год стару или бмв.зато што му одговара да се све уруши да не одговара за то....ако се неко пита како све знам за доста лоповчина по форуму,па можда радим у полицији,можда имам неког тамо...можда и радим,никад се не зна...Ми смо нашу државу крвљу створили а ти твоју ствараш лоповлукум господине Таблето
 
To, kao i ostale istine koje iznosiš na forumu možeš nekome ko ne zna, nemoj meni. Znaš odakle sam pa ti je ovako nešto najmanje smiješno. Ružno bi zvučalo da te nazovem lažovom ili švercerom koji ilegalno prelazi granicu između dvije države. BiH i Srbije.

Ne razumiješ ni ono što ti se dešavalo na 10 kilometara od rodne kuće, a razumio bi i mješao se u odnose u Srbiji i Vojvodini. Pusti ljude na miru, nemoj ih trovati svojim glupostima. Očito je iz komentara, za i protiv, da oni imaju mnogo više razumijevanja i tolerancije nego što ti možeš i zamisliti iz svoje zaslijepljene perspektive.
 
To, kao i ostale istine koje iznosiš na forumu možeš nekome ko ne zna, nemoj meni. Znaš odakle sam pa ti je ovako nešto najmanje smiješno. Ružno bi zvučalo da te nazovem lažovom ili švercerom koji ilegalno prelazi granicu između dvije države. BiH i Srbije.

Ne razumiješ ni ono što ti se dešavalo na 10 kilometara od rodne kuće, a razumio bi i mješao se u odnose u Srbiji i Vojvodini. Pusti ljude na miru, nemoj ih trovati svojim glupostima. Očito je iz komentara, za i protiv, da oni imaju mnogo više razumijevanja i tolerancije nego što ti možeš i zamisliti iz svoje zaslijepljene perspektive.

као прво не знам ти локацију али ако ниси из Републике Српске не очекујем да те пуштају у Србију без пасоша...Друго живим крај воде познајем све граничаре могу да се шетам тамо вамо колико ми воља јер имам земље и преко и потребне папире...уосталом шта ја имам да се правдам неком лику који је вероватно ратовао против те исте Србије...и нема 2 државе бих и србија него федерални пашалук(тренутно спаљен) и Србија све заједно са РС...тако да гледај своја посла и иди кречи зграде од паљевине.
 
Putin ,pretera ga brate sa srbovanjem ,vi od preko Drine niste se bas busali u grudi da ste Srbi 80-tih godina ,cak ste nas od ove strane nazivali prilicno pogrdnim imenima.
 
Putin ,pretera ga brate sa srbovanjem ,vi od preko Drine niste se bas busali u grudi da ste Srbi 80-tih godina ,cak ste nas od ove strane nazivali prilicno pogrdnim imenima.

Верује да је било и таквих случајева,има их и данас са обе стране.шта је ту чудно..
 
Ma izkompleksirani nacionalista sa neispunjenim životnim željama.
Moji rade zemlju od kada se prandeda doselio iz Rumunije(Banatski deo).Ja sam preuzeo 2005. i od tad naravno da napredujem jer nisam bolestan pa da idem na svoju štetu(kao ti).Puno zemlje su nam oduzeli cepanjem Banata i to nismo dobili nazad.E vidiš i to što su nam uzeli zemlju tj. dali je Rumuiji je isto došlo iz BG.Niko nas nije pitao kao što su počeli opet da rade.
Ne možeš ti ,od nigde,da meni govoriš kako mi je ili gde mi je bolje.Što nekome smeta da Vojvodina dobije širu,ustavom zagaratovanu,autonomiju?
 
Не могу више да се расправљам са вама,ја сам своје за тебе написао,и то могу чак и да докажем,ћути лепо и ради свој посао...замараш ме и ти и остали сецесионисти,издајници који би мајку продали а камо ли земљу и затупљени ликови жељни само ПАРА по сваку цену
Зато напиши за кога ћеш гласати или не и да не кваримо тему више
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh